Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yat Turu

Yat Turu

Yat turu yapmak güzel bir tatil geçirmek ister misiz? Bu konuda sizlere hizmet veren www.maviturburada.com olarak yat kiralama konusunda hizmet veriyoruz. Klimalı son derece lüks Gulet Kiralama seçeneklerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Günlük yat turu imkânlarımız kadar uzun süreli yat kiralama ile mavi yolculuk imkânlarımızı da değerlendirebilirsiniz. 

Pek çok insanın bildiğinin aksine deniz yolculukları düşünüldüğünden çok daha konforlu ve lüks olarak sizlere ulaşmaktadır. Özellikle büyük boy Gulet yatlarımızda beklediğinizin de çok üstünde bir konfor bulabilirsiniz. Özellikle sıcak yaz aylarında tercih edilen yat kiralama seçeneklerimizin içinde olmazsa olmaz olan Klimalı yat kiralama seçeneklerimiz mevcuttur. Büyük ekran LCD TV ve Jakuzi gibi daha pek çok lüks ve konfor özelliğini teknelerimizde bulabilirsiniz. Yat turu sayesinde dalış, rüzgar sörfü gibi birçok su sporunu da deneyimlemeniz mümkün.

Sizin istediğiniz özelliklerde yat kiralama hizmeti sunmak bizim işimiz. Uzun yıllardır sektörde yer alan uzman bir kadro ile sizlere hizmet vermeye devam eden www.maviturburada.com olarak vazgeçmediğimiz tek şey hizmet kalitemiz. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz sitemizde yüzlerce değişik boy ve modelde yat kiralama seçeneği bulmanız mümkün. 

Marmaris yat kiralama, Bodrum yat kiralama, Fethiye yat kiralama ve Bozburun yat kiralama seçeneklerimizin arasından istediğinizi seçebilir isterseniz Göcek yat kiralama fırsatlarımızı da inceleyebilirsiniz. Teknelerimiz iki kişinin kalabileceği boyutlardan 34 kişiyi aynı anda misafir edebileceğiniz boyutlara kadar değişik konaklama özelliklerine sahiptir. 

Bizim size tavsiyemiz internet sitemizde yer alan telefon numaralarından müşteri temsilcilerimize ulaşarak onların sizi yönlendirmesini sağlamanız olacaktır. Size en uygun yat ile yat turu yapmanız için uzman ekibimiz sizi yönlendirerek keyifli zamanlar geçirmenize yardımcı olacaktır. Üstün hizmet kalitesi ile sizlere yat kiralama hizmeti veren www.maviturburada.com olarak sizleri de mutlu müşterilerimizin arasında görmek istiyor ve bunun için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap