Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yatta Evlilik Teklifi

Çiftlerin özel ilgilerinin arasında mavi tur son derece sık rastlanılan bir durumdur. Mavi tur sağlamış olduğu mahremiyetin yanı sıra son derece konforlu olması başta çiftler olmak üzere denizi seven herkes tarafından tercih edilen tatil seçeneklerinden birisi olmaktadır. Eğer sizin ve hayatınızdaki özel kişinin hayatında da mavi yolculuklar özel bir anlam taşıyor ise o zaman hayatınızın en önemli sorusunu mavi yolculukta sormaya ne dersiniz?

Unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak son derece büyük bir planlama ve emek gerektiren bir organizasyondur. Her şeyin zamanında ve tam olarak olması gerektiği gibi gerçekleşmesi için planlamanın kusursuz yapılması gerekir. Bunun yanında teklifin yapılacağı zaman ve mavi yolculuk turları rotaları da evlilik teklifinin mükemmel olması için üstünde durulması gereken noktalardır. Günümüzde yatta evlilik teklifi denildiğinde genellikle İstanbul Boğazında düzenlenen organizasyonlar gelse de evlilik teklifinizi daha özel yapmak için mavi yolculuk turları düzenleyen firmalar ile Ege ve Akdeniz’in muhteşem doğasında da gerçekleştirebilirsiniz. Popüler akımdan ayrılmanızı ve hayatınızdaki özel kişiye kendisini daha özel hissettirmenizi sağlayacak olan öyle bir organizasyon ile hayır cevabını almanız olasılıkların dışında kalacaktır.

Kusursuz Bir Evlilik Teklifi İçin üzerinde Titizlikle Durmanız Gereken Noktalar

Yatta yapacağınız evlilik teklifinin kusursuz olması için bazı noktaların üzerinde özellikle durmanız gerekmektedir. Söz konusu mavi yolculuk turları evlilik teklifi etme olduğunda ise bu noktalar daha fazla önem kazanmaktadır.

Tarih

Mavi tur sırasında evlilik teklifi etmek için öncelikle tarihi ve saatini belirlemeniz gerekmektedir. Birlikteliğin yıl dönümü ya da doğum günü gibi özel günleri tercih etmeniz hem mavi tur sebebi için size bir imkan sağlar hem de evlenme teklifinizin etkisini arttırır. Mavi tur planlarınızın içerisinde evlilik teklifinin de bulunması durumunda ise yat kiralama işlemleri sırasında bu fikrinizi yat kiralama firması ile paylaşmanız gerekir. Hazırlayacağınız sürpriz için kaptanın ve mürettebatın yardımları da son derece önemli olacaktır.

Menü Seçimi

Evlilik teklifinizi gerçekleştirdikten sonra kendi aranızda yapacağınız küçük kutlamada her şeyin yolunda gitmesi için daha öncesinden özel bir menü planlayabilirsiniz. Menünün önceden belli olması kiraladığınız yatta size hizmet eden aşçı ve mürettebatın planı kusursuz olarak uygulayabilmeleri için de önemli olmaktadır. Menünün içerisinde özellikle partnerinizin en sevdiği yemek ve mezelere yer vermeniz ise gönlünü daha fazla kazanmanız açısından küçük bir püf nokta olarak aklınızda bulunması gereken detaylardan birisidir.

Süslemeler

Doğru ve romantik bir ambiyansın yaratılması için yatın süslenmesini de tercih edebilirsiniz. Bu süslemelerin içerisinde masa süslemeleri, volkanlar, havai fişek gösterileri ve fotoğraf çekimleri yer alabilir. Gerekli ortam hazırlıklarının sağlanabilmesi için bir organizasyon şirketi ile anlaşabilir ya da yattaki mürettebatın yardımına başvurabilirsiniz. Büyük bir destinasyona ulaştığınızda siz şehri keşfederken sizin için tüm hazırlıklar yatta yapılabilir ve geri döndüğünüzde partneriniz mükemmel bir sürpriz ile karşılaşır.

Evlilik Teklifi Konuşmanızı Hazırlayın

Son olarak mavi yolculuk turları sırasında yapacağınız evlilik teklifinizin gerçekten anlamlı olması için teklif ederken yağacağınız konuşmayı hazırlamanız gerekmektedir. İçinizden gelen tüm güzel duyguları ve aşkı en kısa şekilde söyleyebileceğiniz basit fakat etkili cümleleri tercih etmelisiniz. Çünkü o anda partneriniz çok heyecanlı olacağı için sizi anlamakta güçlük çekebilir. Önemli olan onu ne kadar çok sevdiğinizi ve hayatınızın geri kalanında onunla birlikte olmak istediğinizi belirtmek olacaktır.

Mavi Yolculuk ve Düğün

Mavi tur sadece güzel bir tatil ve evlilik teklifleri için değil aynı zaman da düğünler için de son derece ilgi çekici alternatiflerden birisi olmaktadır. Düğününüz için ayırdığınız bütçeyi en güzel değerlendirme seçeneklerinden biri olmasının yanı sıra düğün sonrasında hemen balayınıza başlayabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz teknede güzel bir düğün ve ardından sadece çiftin bulunduğu güzel bir balayını mümkün kılan mavi tur sayesinde sizler de yeni hayatınıza bambaşka bir deneyim ile başlayabilirsiniz.

Mavi yolculuk turları rotalarını belirlemekte tamamen özgür olmanız aynı zamanda düğününüzü istediğiniz yerde gerçekleştirmenize de olanak sağlamaktadır. İstediğiniz destinasyonda tam olarak hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey davetli sayısını belirlemek ve bu sayıya uygun yatı kiralamak olacaktır. Daha sonrasında organizasyon ve yat kiralama firmaları sizler için düğününüzü unutulmaz kılacak düzenlemeleri gerçekleştirecektir.  

Yatta düğün yapmanın bir diğer avantajı da eğlenceyi sabahın ilk ışıklarına kadar devam ettirebilmenize olanak sağlamasıdır. Bu sayede eğlence ancak siz istediğiniz zaman biter. Marinaya yanaşıp davetlilerinizin yattan ayrılmasının ardından da yeni hayatınızın en güzel başlangıcı olan balayınıza başlayabilirsiniz. Son derece konforlu odalarının yanı sıra süit imkanları bulunan yatlar sayesinde en lüks otellerde sahip olabileceğiniz rahatlıkta bir balayı imkanı bulabilirsiniz. Tüm bunların yanında balayınız süresince kalabalıklardan uzak ve tamamen baş başa olduğunuz bir zaman dilimini paylaşarak evliliğinize aşk dolu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Unutulmaz anıları oluşturabileceğiniz özel bir planlama sürecinde size destek olabiliriz. Bir ömür hatırlayacağınız harika anıların ortaya çıktığı bu planlamanın eksiksiz ve istediğiniz gibi olması bizim için son derece önemlidir. Maviturburada.com müşteri memnuniyetini önemser ve en kaliteli hizmeti sunar.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap