MaviTurBurada.Com Haberler
Akdeniz Yat Kiralama

Akdeniz Yat Kiralama 

 

Akdeniz yat kiralama seçenekleri için sınırsız sayıda destinasyonlar vardır. İspanya ve Batı Akdeniz'de Balear adaları'dan Güney Fransa'ya İtalya'dan Hirvatistan'a ve yat kiralama'nın ana vatanı Türkiye ve Yunanistan. Yat kiralama'da popüler olmasının sebebi ise Uzun ve sıcak yaz ayları, İlginç kıyı şeridi, adalar ve buralarda yaşayan insanların kültürleridir. 

 

Yüksek sezonda size en iyi yatlar dışında Akdeniz çeşitli yerlerde hayal dünyanıza ilham olacak yerleri görmeniz mümkün olacak. Ayrıca sizin ihtiyaçlarınıza uygun ve mükemmel ve unutulmaz bir deniz tatili deneyimi için yat kiralama yoluyla, bu harika yaşam tarzının parçası olmanın tadını çıkarabileceksiniz.

İspanya ve Balear adaları (Mayorka, Minorka, İbiza ve Formentera) içinde yelkenli yatlar ve lüks motor yatlar kiralamak genellikle popüler ve kullanılabilir. 

Buralardan biraz doğuya ilerlersek yat kiralama için daha fazla ve çeşitli yatlar bulabileceksiniz. Güney Fransa, Korsika ve Sardina çok ultra lüks yatların bazıları burada konaklar ve bu sularda seyir ederler. Bu sular özellikle yelken yarışlarına çok musaittir. Şirketimizce her bütçeye uygun özel yat kiralama seçeneğiylede, Fransa'nın güneyindeki Cannes ve Monte Carlo, özellikle erken sezonda mega yatları kiralama şansı bulabilirsiniz. Biraz Güney doğuya doğru gelirsek İtalya'da Sicilya, Malta, Napoli ve Aeolian adaları dahil olmak üzere birçok italyan müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte bazı Türk guletlerle de Malta ve İtalya'da özel mürettebatlı yat kiralayarak mavi tur yapma şansına erişebilirsiniz. Özellikle bu destinasyonlarda mavi yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz gelişen bir firma olarak ve geniş bağlantılarımız ile firmamızdan yat kiralayabilirsiniz.

 

Akdenizin doğusuna yaklaştıkca Hirvatistan'in Adriyatik denizinde bir milyon adanın etrafında yapılan mavi yolculuklar son yıllarda Avrupalı deniz severlerin gözdesi haline geldi. Dubravnik, Split, Sibenik, Trogir ve Zadar'da mavi tur tatilleri özellikle muhteşem türk guletleriyle yapılmaktadır. Sizlerin tek yapması gereken Hirvatistan yat kiralama seçeneğini seçerek beğendiğiniz yatlarla mavi yolcuğun keyfini yaşamak.

 

Adriyatik denizinden Yunanistana ilerlersek pek çok müşterimiz tarafından tercih edilen yurtdışı yat kiralama seçeneklerimizin arasında Yunanistan yat kiralama en önemli seçeneklerimizdendir. Doğası ve iklimi ile ülkemizin Ege kıyıları ile eşdeğer özelliklere sahip olan Yunanistan, özellikle Dodecanese, Cyclades, Lonions ve Sporades ile yoğun bir ilgi görüyor. Yunan adaları yat kiralama hizmeti aralarak gezebileceğiniz doğal güzellikler sunuyor. Bu güzellikleri sevdikleriniz ile beraber keşfetmek için yapmanız gereken tek şey sizlere sunduğumuz yat kiralama fırsatları arasından birini seçerek bizimle iletişime geçmek. 

 

Doğu Akdeniz kıyılarının incisi olan Türkiye, mavi yolculuğun lideri olarakta bilinmektedir. Mavi yolculuk ilk bu kıyılarda başlayarak Akdenizin diğer kıyılarına yayılmıştır. Her bütceye uygun geniş yelpazedeki mürettebatlı modern ve klasik yatlarıyla geniş bir yat kiralama seçeneği sunmaktadır. Türkieye yat kirama seçenklerimizin başında Bodrum yat kiralama fırsatlarımız geliyor. Bodrum kadar popüler ve tercih edilen bir diğer bölgemizde Fethiye yat kiralama fırsatlarımız. Bu seçenekler arasından birini tercih etmeniz durumunda tek yapmanız gereken sitemizde yer alan sayfalarını ziyaret etmek olacaktır. Tabiki sizlere sunduğumuz yat kiralama seçenekleri bunlarla sınırlı değil. Marmaris yat kiralama seçeneklerimiz ve Bozburun yat kiralama seçeneklerimizde sizlere sunduğumuz önemli yat kiralama noktalarından bazıları.

 

Sizin bu güzel imknaları yakalamak ve harika bir mavi yolculuk yapmak için tek yapmanız gereken istediğiniz yat kiralama seçeneğini bize bildirmek. Eğer mavi yolculuk için yeterli zamanınız yok ise biz sizler ve sevdikleriniz için harika bir mavi tur fırsatı oluşturabiliriz. Yapmak istediğiniz ne olursa olsun maviturburada olarak sizlere en iyi yat kiralama seçeneklerini sunmaya devam edeceğiz.