Hirvatistan Yat Kiralama

Hirvatistan Orta Avrupa, Balkanlar ve Akdeniz'in kesiştiği noktada bulunan zengin tarihi, bozulmamış doğası ve kültürünü günümüze kadar taşıyan eşsiz turizm ülkelerindendir.

Hirvatistan mavi tur severler için en önemli destenasyonlardan biridir. Ülkenin güneydoğusundan kuzeybatısına kadar uzanan binden fazla ada ve adacıkları vardır ve yaklaşık sadece 50 sinde yerleşke bulunur. Çoğu Adriyatik denizi üzerinde bulunan bu adalara yapılan mavi tur başlangıç limanlarından en gözdeleri; Zadar, Split ve Dubrovnik gibi limanlardır. Zadar, " Üç bin yıllık şehir” olarak UNESCO'nun listesindedir, Split; üzerinde Roma İmparatoruluğunun  ikamet ettiği kent olarak ve  Dubrovnik; zengin tarihi ve eşsiz mimarisinin bolluğu nedeniyle “Dünya Mirası olarak” kabul edilmiştir. Zadar, Split ve Dubrovnik dışında Hvar, Mljet, Korcula,Vis'te mavi tur rotalarında önemli şehirlerdir.

Hirvatistan'da ailenizle veya arkadaş gruplarınızla gündüzleri milli parkları, şelaleleri, tertemiz koyları ve kırsal zengiliğininde dinlenirken, geceleride dar sokaklarında tarihi yerleşkelerı görebilir, otantik restorantlarında kültürel lezzetlerini tadabilirsiniz.

Mavi yolculuklarınıza yeni bir rota daha eklemek ve unutulmaz bir tatil olsun istiyorsanız mütlaka Hirvatistanı tercih etmelisiniz. 

Hirvatistan Yat Kiralama

Hirvatistan Yat Kiralama

İletişime Geç

İl Seçimi

Hirvatistan Yat Kiralama