Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Gulet Turu ve Bölgeler

Gulet Gezisi Bölgeleri- Bodrum, Göcek, Marmaris,Bozburun and Fethiye, detaylı bütün bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

-Bodrum’dan Gulet kiraladığınızda 4 ayrı tur seçeneğine sahip olabilirsiniz bu nedenle Bodrum diğer bölgelere göre kıyasla daha avantajlı olabiliyor siz değerli misafirlerimize kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kiraladığınız bir Gulet  Bodrum’dan hareket ettiğinde müsafirlerimizin talebi doğrultusunda Bodrum-Gökova Bodrum- Bodrum Gökova-Bodrum guletbroker.com Tur rotası eşliğinde gezebiliyor, Talep doğrultusunda Bodrum-Hisarönü koyları Bodrum gezebiliyor bu rota üzerinde antik kent Kinodos görme şansı bulunuyor, Datça da konaklama şansı ve Dmaris koyu ziyaret edilebiliyor.

Bodrum hareket eden bir gulet talep doğrultusunda  kuzey yunan adası olan Kos, Kalimlos,Lipsi ve Patmos gibi Yunanistan’nın muhteşem adalarına gezme imkanı sunuyor. Bodrum, Diğer bir Yunan adası seçeneğinde yine Bodrumdan Güney Yunanan adalarına gezilebiliyor tur programı ise yine Bodrum çıkışlı Kos adası nisiros,symi ve rhodes adasını gezebilirsiniz.

Marmaris çıkışlı gulet charter seçenekleri ise Marmaris-Fethiye, Marmaris veya Marmaris Hisarönü-Marmaris seçeneği, Marmaris’te Bodrum gibi Gulet Charter seçenekleri arasında Bodrum kadar müşterilerimize fırsatlar sunuyor, Eğer talep edilirse Marmaris’ten Yunanista’nın Rhodes adasına yakın adaları Güney Adalarına gezme imkanı bulabilirsiniz.

Göcek Gulet Tur seçeneği ise Göcek en özel ve en güzel koylarını görme şansı sunuyor ve ayrıca Göcek’ten bir Gulet kiraladığınızda Antalya bölgesinde bulunan Kalkan, Kaş, Kekova, Üçağız, Kale Köy ve Demre kıyılarını görme imkanı sunuyor Göcek’ten Gulet Kiralamak.

Fethiye Gulet Gezisi seçeneğinde Dünyanın incisi Ölüdeniz görebilir ve denize girme imkanı sunuyor ayrıca Kelebekler vadisi, Korsan adası olan gemiler adasında 1 gece konaklama imkanı ve Göcek kıyılarını da görebilir istenirse Ekincik köyü gidilebilir oradan  Küçük tekneler ile Dalyan Kaunos’a gidebilirsiniz Fethiye gulet charter seçeneğinde gerçekten siz değerli misafirlerimize fırsatlar sunuyor. 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap