Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Göcek Mavi Tur Rotası

Göcek çıkışlı tercih edilen rotalarımız;

Göcek - Kaş - Kalkan - Göcek (1 Hafta)

Göcek, Gemiler adası, Yeşilköy, Kaş, Tersane Adası, Kale, Fenerli, Almanlı koyu, Demre, Gökkaya, Kekova, Kalkan, Turunç Pınarı, Samanlık koyu, Göcek

Göcek - Marmaris - Göcek (1 Hafta)

Göcek, Tersane adası, Cleopatra hamamı, Ekincik (Dalyan & Kaunos), Turunç Bükü, Cennet Adası, Marmaris, Kumlubük Koyu, Semizce Koyu, Ağ limanı, Dış Göbün, Bedri Rahmi/Sarsala koyu, Yassıca Adalar, Samanlık koyu, Göcek.

Göcek - Marmaris - Yunan adaları (1 Hafta)

Göcek, Dalyan, Kauonos, Ekincik, Marmaris, Yunan Adası, Rodos Adası, Simi Adası, Marmaris Limanı, Bedir Adası, Marmaris, Göcek.

Göcek - Antalya - Göcek (1 Hafta)

Göcek, Gemiler Adası, Kalkan, Kaş, Kekova, Finike, Çavuş Limanı, Cineviz, Tekirova, Kemer, Antalya, Göcek

Göcek - Fethiye- Göcek (1 Hafta)

Göcek, Taşkaya Koyu, Kapıdağ, Fethiye, Karacaören, Gemiler Koyu, Kelebekler Vadisi, Ekincik, Baba Adası, Batık Koyu, Batıkkaya Koyu, Dip Koyu, Göcek

Göcek - Marmaris - Bodrum ve Koyları - Göcek (2 Hafta)

Göcek, Hamam koyu, Göbün, Ekincik, Kaunos, Marmaris, Kızılkum, Turunç Bükü, Bozburun, Selimiye koyları, Hisarönü, Datça, Palamut Bükü, Knidos, Gökova, İngiliz Limanı, Cleopatra Hamamı, Ören Koyu, Bodrum, Karaada, Bodrum Akvaryum koyu, Gümbet koyu, Göcek

Göcek- Marmaris-Bodrum ve Yunan Adaları (2 Hafta)

Göcek, Göbün koyu, Ekincik koyu, Marmaris, Rodos, Simi adası, Selimiye Adası, Datça, Knidos, Bodrum Akvaryum Koyu, Kos Adası, İnceburun, Bozburun, Serçe Limanı, Marmaris Turunç, Göcek

Göcek –Kekova –Göcek

Öğleden sonra saat 15.30-16.00 saatleri arasında tekneye giriş yapabilirsiniz bu dakikadan sonra kaptanınız sizi en yakın koya biraz dinlenmeniz ve yüzmeniz için götürecektir. Akşam yemeği bu koyda servis edilir.

İkinci gün; Sakin bir öğle yemeği için tekne Fethiye kıyılarına doğru çok keşfedilmemiş bir koya demir atar. Sonrasında Bizans’tan kalma tarihi kalıntılarla karşılaşacağınız Gemiler Adası ziyaret edilir ve burada güneşin batışını izleyebilirsiniz. Ölüdeniz’in berrak mavi sularında yüzme fırsatı da yakalayabilirsiniz tabii.

Üçüncü gün; tekne zeytin ağaçları ile çevrili sessiz bir koy olan Yeşilköy’de kahvaltı ve doğa ile iç içe yüzmenin tadını çıkarmak için bir mola verir. Daha sonrasında geceyi geçireceğimiz bohem bir havaya sahip küçük bir limanı olan Kaş’a geçiş yapar. Gece hayatını seviyorsanız Kaş’ın oldukça renkli olan gece hayatına bir yolculuk yapabilirsiniz.

Dördüncü gün; tekne Sunken City kalıntıları ile karşılaşabileceğiniz Kekova’ya doğru yola çıkar. Sahilinde bir Roma tersanesi ve Bizans kilisesinin kalıntılarını görebileceğiniz Tersane Koyu’nda öğle yemeği servis edilir. Sonrasında konaklamak için Gökkaya’ya doğru yol aldığınızda ise Antik Gökkaya’nın sualtı kalıntıları görülmektedir.

Beşinci gün; Konakladığınız Antik kentin manzarasını iyice görebilmek için kaleye çıkabilirsiniz. Daha sonra geceyi geçirmek için çevresi yemyeşil tepelerle çevrili Üçağız yakınlarında bir koya demir atılır.

Altıncı gün; kahvaltıdan sonra Bayındır Limanı’ndaki korunaklı koyda yüzmek için kısa bir ara verilir. Günün kalanını yine ufak bir yüzme molası verebileceğiniz veya içinde bulunan antik kentleri gezebileceğiniz bir liman kasabası olan Kalkan’da geçirirsiniz. Dilerseniz St. Nicholas Kilisesini ziyaret edebileceğiniz ya da Xanthos and Letoon kalıntılarını görebileceğiniz Demre’yi gezebilirsiniz.

Yedinci gün; erken saatlerde Tersane Adası’na geçiş yapılır. Yüzyıllar önce insanlar bu adada ahşap gemiler inşa etmiştir. Burada hala antik tersanenin kalıntılarını görmeniz mümkündür. Yolculuğunuzun son konaklaması Yassıca Adalarında olacaktır. Yassıca Adaları, 5 adet adadan oluşmaktadır. Burada çeşitli su sporları yapılabilir, ormanlarında gezintiye çıkılabilir.

Sekizinci gün; birlikte son kahvaltımızı yaptıktan sonra artık elveda demenin vakti gelmiş olacak. Çok güzel bir tatil geçirmiş olduğunuzu duymak için sabırsızlanıyor olacağız.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap