Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Haftalık Yat Kiralama

Haftalık Yat Kiralama

En az bir hafta boyunca, mavinin huzur verici güzelliğinde, doğanın ve denizin ruhunuzu dinlendiren fısıltısı eşliğinde güneşlenmeye hazır olun! Ardından günlük rutininize döndüğünüzde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedecek, hayatın size sunulmuş bir armağan olduğunu bir kez daha hatırlayacaksınız!

Daha önce yat kiralamadıysanız; söylediklerimiz size oldukça yabancı geliyor olabilir; ancak yat kiralamanın ruhu nasıl dinlendirdiğini bir kez de olsun mavi yolculuğa çıkan arkadaş ve yakınlarınızdan öğrenebilirsiniz!

Haftalık Yat Kiralama Nedir?

En çok tercih edilen yat kiralama seçenekleri arasında bulunan haftalık yat kiralama; en az 1 haftalık bir zaman dilimi içerisinde Ege, Akdeniz ya da Marmara denizinde keyifli bir tatil geçirebileceğiniz anlamına geliyor.

1 haftalık bu muazzam tatil esnasında sadece size özel olarak kiraladığınız yatta güneşlenebiliyor; hepsi birbirinden güzel koy ve körfezlerde mavi sulara dalabiliyor; gurme yat aşçıları tarafından sevgi ile hazırlanan leziz yiyecekleri tadabiliyorsunuz. Yani; denizle iç içe bir tatil geçiriyor; kendi lüks otel dairenizi bir nevi denizin üzerine konumlandırmış oluyorsunuz. Bu bir haftalık yat kiralama ile yapacağınız mavi tatili otelde geçireceğiniz 1 aylık tatile bile değişmek istemeyeceğinize biz kendi adımıza çok eminiz.

Haftalık yat kiralamak istediğinizde 1 hafta boyunca siz nereye gitmek istiyorsanız; yat mürettebatı arzu ettiğiniz o yere sizi götürüyor! Bir gün kendinizi Bodrum’un en güzel koylarında denize girerken bulurken; diğer gün Bodrum Su Altı Müzesi’nde eşsiz tarihi kalıntıları yakından görebiliyorsunuz.

İddia ediyoruz ki haftalık yat kiralamak; ruhunuza oldukça iyi gelecek ve bu keyfi yeniden yaşamak isteyeceksiniz!

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap