Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Antalya Gulet Kiralama

Güzel bir gulet ile yapacağınız mavi yolculuk sizlere huzuru, sakinliği getirecek. Aynı zamanda yüzmek, eğlenmek için size güzel bir fırsat sunacak. Arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte dolu dolu geçireceğiniz 7 günlük bir tatile hazır mısınız? Türkiye'yi mavi yolculuk tatili ile tanıtan destinasyonlardan biri olan Antalya'da bir sürü antik kenti ve birbirinden güzel doğa harikasını görme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

 

Tatil seferlerimiz Cumartesi gününden bir sonraki Cumartesi'ye olmak üzere bir hafta sürüyor. Cumartesi öğleden sonra 15.00 - 16.00 saat aralığında gulete biniyor ve harika bir yolculuğa başlıyorsunuz.

 

Tekneye binip içeceklerinizi yudumlarken rotanız ve yapılacaklar hakkında bilgi aldıktan sonra ilk olarak İnönü Koyu'na gidiliyor. İçerisinde gizli bir plaj ve mağarayı barındıran bu koyda güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği servis ediliyor ve günün ikinci koyu olan Yağlıca Koyu'na doğru hareket ediliyor. Burada da beş çaylarımızı içtikten sonra  konaklamak üzere Salyangoz Koyu olarak da bilinen Karalos Koyu'na demir atılıyor. İkinci gün sabah erken saatlerde teknemiz seyrine başlıyor. Ceneviz Koyu'na varıp burada güzel bir kahvaltı ettikten sonra Phasiles’e doğru hareket ediliyor. Burası tarihi bir bölgedir,burada birçok kale surları,Tiyatro ve Agora hamamı bulunmaktadır. Burada ufak bir gezinti yapabilirsiniz. Phasiles'in ardından Antalya merkezinde bir gece konaklama yapılıyor. Bu sırada da şehri gezme imkanı buluyorsunuz. Üçüncü gün. Antalya limanından ayrılıp Kemer Ayışığı Koyu'nda uzun bir yüzme molası verilıyor ve sonrasında Olympos ziyaretleri başlıyor. Olympos; ağaç evleri,tarihi ve plajıyla dünyaca ünlü antik bir şehirdir.Burada bir saatlik küçük bir gezinti yapabilirsiniz. Ardından konaklamak üzere Adrasan Koyu'na geçiliyor. Dördüncü gün Demre Koyu'na gdiliyor ve burada kahvaltı servis ediliyor . Kahvaltı bitiminde Noelbaba kilisesini ve Myra antik şehrini ziyaret edebilirsiniz. Sonra Korsan mağarası ziyareti başlıyor, bir doğa harikası olan bu mağaraya hayran kalacaksınız.Ardından konaklama yeri olan Gökkaya koyuna doğru hareket ediliyor. Ertesi gün kahvaltının ardından Batıkşehir'e doğru hareket ediliyor sonrasında ise Simena'da bir saatlik yüzme molası veriliyor. Bu süreçte Likya lahitlerini de görme şansı elde edebilirsiniz. İlerleyen saatlerde eskiden küçük bir balıkçı kasabası, şu an dünyaca ünlü turizm beldesi olan Üçagız Köyü'ne gidiliyor. Burada kral mezarları ziyaret edildikten sonra konaklamak üzere Kocakadın Koyu'na geçiliyor. Altıncı gün ilk olarak Likyalıların tekne yapım yeri olarak kullandığı Tersane Koyu ardından Eleksi Koyu ziyaret ediliyor. Son olarak konaklama yapacağınız Ufakdere Koyu'na gidiliyor. Gulet tatilinizin son gezi gününde ilk durak Kaş takım adaları oluyor. Meis adasına en yakın mesafedeki bu adalar da yüzme molasının ardından öğle yemeği servis ediliyor. Akşamüstü saatlerinde de Güvercin Adasına gidiliyor ve gece konaklamak üzere son olarak Limanağzında duruluyor. Ertesi sabah kahvaltıdan sonra birbirimize veda etmek durumundayız. 

 

Hafızalarınıza kazınacak, dilediğiniz her şeyi sizlere sunabilecek bir gulet tatili için doğru adrestesiniz. Fazlasıyla ilgi çeken ve talep alan Fethiye Kekova Gulet Tatili ile şimdiye kadar gittiğiniz tatilleri bir daha gözden geçirecek ve bir sonraki yıl tekrar gelip gulet tatili yapmak isteyeceksiniz. 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap