Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Mavi Yolculukta Merak Edilenler

Mavi yolculukta en çok merak edilen şeyler gulet kiralama öncesinde ve tatil esnasında sizleri nelerin beklediği oluyor. Aslında güzel planlanan bir mavi yolculuk için tatil esnasında sizi güzellikler dışında pek bir şey beklemiyor. Önemli olan sizlerin tatil öncesinde gerekli olan planlamayı bizlerle birlikte doğru ve eksiksiz şekilde yapması. Bunun için de gereken şey erkenden bizlerle iletişime geçmek ki böylelikle hiçbir ayrıntıyı atlamadan sizleri harika bir mavi yolculuğa hazırlayalım.

İlk defa mavi yolculuğa çıkacak misafirlerimiz öncelikle nasıl bir gulet seçmeleri gerektiğini merak etmekteler. Gulet seçimi yaparken bütçenize uygunluğuna, kimlerle birlikte olacağınıza, mürettebat ekibine dikkat etmeniz gerekmektedir. Birlikte çalıştığımız kaptan ve mürettebat ekiplerinin güler yüz ve misafirperverliğinden memnun kalacağınızı sizlere temin ederiz. Bütçe konusunda ise guletler günlük 500 eurodan başlayıp çok daha pahalı fiyatlara ulaşmaktadır. Eğer kriterlerinizi ve bütçenizi bizlere mail yoluyla veya telefon ederek ulaştırırsanız size uygun bütün gulet seçeneklerini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer çeşitli su sporlarını denemek istiyorsanız mavi yolculuk sizin için çok doğru bir tatil tercihi olacaktır. Ama bu hususta da gulet seçiminde su sporları veya eğlence araçları ile ilgili mutlaka bilgi almalısınız.

Mavi yolculuk öncesinde en çok merak edilen şey nasıl bir hazırlık yapılıp gidilmesi gerektiğidir. Yapacağınız hazırlık denizle iç içe olmayı planladığınız her tatilde yanınızda bulundurmak istediğiniz eşyaları mutlaka valizlerinize yerleştirmek. Tabi bu noktada güneş kremlerinizi ve varsa alerjik haplarınızı kesinlikle unutmamanızı rica ediyoruz. Bunun haricinde teknenin ilk başlarda midenizi etkileyeceğini düşünüyorsanız ya da böyle bir korkunuz varsa her ihtimale karşı mide bulantısı için de yanınıza ilaç almanızı öneririz ki içiniz rahat bir şekilde yolculuğa başlayın. Guletlerimizi tam pansiyon ya da yarım pansiyon şeklinde kiralama imkanlarına sahipsiniz. Buradaki değişiklik bazı öğünlerinizi yanaşacağınız güzel koylarda yeni tatlar deneyerek geçirebilirsiniz. Teknede yiyeceğiniz yemeklerde ise tamamiyle sizin damak zevkinize önem verilmektedir. Tatil öncesinde sevdiğiniz ya da sevmediğiniz yiyeceklerin bir listesi oluşturulmakta, sizlerin veya çocuklarınızın alerjisi olan yiyeceklerin bilgisi de mutlaka alınmaktadır. Guletinizin aşçısı sizin damak zevkinize uygun şekilde bir haftalık bir menü oluşturur. Eğer et ağırlıklı beslenmek istiyorsanız menü o doğrultuda, sebze ağırlıklı beslenmek istiyorsanız menünüz o doğrultuda oluşturulacaktır. 

Yine mavi yolculuk öncesinde kiralamak istediğiniz guletin kaptanı ile birlikte kararlaştıracağınız rota ile tatil esnasında nereye gitsek, nereyi görsek ya da bugün ne yapsak gibi düşüncelerle kendinizi yormanıza hiç gerek kalmayacak. Öncesinde yine websitemizden görebileceğiniz rotalardan birine karar verip kaptanınıza bilgiyi verirseniz ve eklemek ya da çıkarmak istediğiz yerler varsa oraları söylerseniz sonradan hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmayacak. Kaptanınız hava şartlarının ve rota güzergahının uygunluğuna göre sizin talebiniz doğrultusunda bir rota oluşturacaktır.

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap