Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yat Kiralama

Yat kiralama hizmeti almak istiyorsanız bu konudaki uzman ekibimizden yararlanabilirsiniz. Yat kiralamak hemen hemen herkesin hayalini kuracağı keyifli bir tatil imkanıdır. Mavi Tur Burada Ekibi olarak sizlere bu güzel tatil şansını vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sitemizde yer alan birbirinden güzel yat kiralama seçenekleri ile harika bir tatil yapacağınıza emin olabilirsiniz.  Mavi yolculuk yaparak sevdikleriniz ile yanyana bir tatil yapabilirsiniz. Size özel olarak organize edilen bu mavi yolculuk programları ile Güneş, deniz ve doğa üçlemesini bir arada yaşayabilir tadını çıkarabilirsiniz. Sitemizde yer alan yatlar kendi klasmanında en üst seviye donanıma sahip kalite ve konforu bir arada size sunabilecek yatlardır.  Yatlarımız tiplerine göre değişiklikler gösterebilir.

Size tavisyemiz yapmayı planladığınız tatilin süresi ve katılacak kişi sayısına göre en iyi seçeneği bulmak için müşteri temsilcimiz ile bağlantıya geçmenizdir. Müşteri temsilcimiz sizin için en iyi yat kiralama seçeneklerini belirleyerek tarafınıza teklif sunacaktır.  Sizlerin sitemiz üzerinde gördüğünüz gibi pek çok farklı noktadan hareketli mavi yolculuk seçeneklerimiz mevcuttur. Marmaris yat kiralama noktalarımız arasında en popüler olanlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Tabiki yat kiralama seçeneklerimiz Marmaris ile sınırlı değil. Fethiye yat kiralama yada Muğla yat kiralama seçeneklerimizde mevcuttur.  Gulet yat kiralama hizmetimiz ile otuz kişiye kadar gruplar halinde mavi yolculuk yapma şansınız olacaktır.

Yat kiralama ve güzel bir mavi yolculuk tatili için yapmanız gereken önemli tavsiyemiz öncelikle bütcenize konfurunuza uygun yat kiralayın.

Gulet yat kiralama fiyatları size özel sunduğumuz kampanya seçenekleri dahilinde beklediğinizdende uygun olabilir. Yat kiralama fırsatlarımız her dönem devam etmektedir. Eğer yat kiralama şansınız yok ise kabin kiralama seçeneklerimizide inceleyebilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap