Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Gulet Tatili

MAVİ YOLCULUK GULET TATİLİ

Ege ve Akdeniz kıyıları görenleri büyüleyen koylara ev sahipliği yapıyor. Yurtdışından birçok turistin de yıllardır ilgisini çeken bu koylar son zamanlarda ülkemizin vatandaşlarının da görmeye doyamadığı güzellikler arasında yer alıyor. Denizin, yeşilin ve mavi gökyüzünün, temiz havanın bize verdiği hissi ve huzuru özler hale geldik çünkü ne yazık ki. Bütün soğuk kış aylarında bu huzuru sakinliği özleyen deniz aşığı misafirlerimize bir haftalık gulet tatili çok çok iyi gelecektir. Bir hafta boyunca bol bol dinlenip kendinize vakit ayırabileceğiniz, mavinin her tonuyla karşılaşabileceğiniz koylarda denize gireceğiniz, Güneşin tadını çıkarıp vücudunuza D vitamini depolayabileceğiniz ve en güzeli de her dakika bu güzellikleri seyredip yaşarken kendinizi beş yıldızlı bir oteldeymiş gibi hissedeceğiniz bir tatil düşünün. Kendinizi bu güzellikten alıkoymak istemezsiniz.

Gulet tatili son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş durumda. Çünkü aradığınız konforu ve huzuru bulabileceğiniz oteller de şehir merkezinden uzakta kalacak ve sizi bir nevi otel sınırları içerisinde hapis bırakacak ya da bu hapisten kurtulmak için uzun süre yol gitmek mecburiyetinde kalacaksınız. Onun yerine özgürlüğü sonuna kadar hissedebileceğiniz bir mavi yolculuk gulet tatili tabi ki daha cazip hale geliyor. Mavi yolculuk gulet tatiliniz boyunca bazı akşamlar küçük ama şirin restoranlarda yemekler yiyebileceğiniz ve yeni yerler gezip görebileceğiniz duraklar olacak kimi zaman ise gulette size özel damak zevkinize uygun hazırlanmış yemeklerin tadına bakarken kendi eğlencenizi yapacaksınız sevdiklerinizle. Aslında gulet tatilinin ve mavi yolculuğun en güzel yanlarından biri de bu zaten; siz istemezseniz çevrenizde bir yabancı görmek zorunda değilsiniz. Utanacağınız veya çekineceğiniz hiç kimse olmayacak etrafınızda siz istemiyorsanız, sadece aileniz ya da arkadaşlarınızla benzersiz bir hafta geçireceksiniz.

Gulet tatilinde guletinizi seçerken de istediğiniz standartlara ve bütçeye uygun karar vermek sizin elinizde. Gulet tatili için seçtiğiniz zaman ve bizimle iletişime geçtiğiniz tarihin yanı sıra kabin sayısı, su sporları veya genişliği gibi etmenler elbette gulet tatilinizin fiyatlarını etkiliyor. Daha ayrıntılı bilgi için https://www.maviturburada.com/Gulet-Kiralama-Fiyatlari.xhtml sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizin isteklerinizi karşılayabilecek ve sizi mutlu edecek bir gulet bulabileceğimize eminiz o yüzden mavi yolculuğa çıkmak gibi bir düşünceniz varsa uygun gulet için hemen bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Mavi yolculuğa çıkacağınız güzel bir gulet tatili size hafızanızda uzun süre yer edecek unutmak istemeyeceğiniz çok güzel anılar ve manzaralar bırakacaktır. Bir kere deneyimlediğiniz zaman her yıl farklı rotaları ziyaret etmek için eminiz ki bizimle iletişime geçmek isteyeceksiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap