Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Özel Gulet Kiralama

Türkiye, Hırvatistan, Yunanistan, Bodrum, Göcek, Fethiye,  Marmaris… Şehir veya ülke olarak fark etmeksizin özel gulet kiralama, yaşayabileceğiniz en iyi ve en rahatlatıcı deniz tatilidir. Kendinize ve sevdiklerinize tüm bu eşsiz ve harika deneyimin tadını çıkarmak için bir fırsat verdiğinizde, bunun tüm arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte, özel bir doğum günü, yıldönümü ya da bir aile birleşimi kutlamak için bile mükemmel bir yol olduğunu fark edeceksiniz. Özel gulet kiralama hizmetinde, size mükemmel lezzetlere sahip ve yöresel yemekler hazırlayacak kendi özel şefinizle birlikte bunları servis edecek ya da yardımınıza koşacak özel mürettebatınız olacak. Cennette gibi hissedeceğiniz manzaralarda kahvaltılar edip akşam yemekleri yiyebilecek ya da soğuk içeceklerinizi yudumlayabileceksiniz. 

Özel gulet kiralama hizmeti anılarını asla unutamayacağınız ve kesinlikle tekrarlamak isteyeceğiniz bir deneyimdir. Mürettebattan kusursuz hizmet, alan ve konfor açısından sunulan büyük rahatlık ve istediğiniz zaman tadını çıkaracağınız için özgürlük hissi size çok iyi gelecek. Aileniz ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz kaliteli zamanlar, odalarınızda veya gulette yaşayacağınız klimalı konforlu alanlar ile mest olacaksınız. Mürettebat ekibinin ayrı bir yaşam alanı olduğu ve kabinlerinizde özel tuvalet ve banyo bulunduğu için kendinizi kesinlikle rahat hissedeceksiniz. 

Hangi rotayı seçmeye karar verirseniz verin hiç fark etmez; Türkiye, Hırvatistan ve Yunanistan'da bulunan özel gulet kiralama hizmetiyle sonuna kadar tatilin tadını çıkarmak için inanılmaz ve benzersiz bir deneyim sizlere garanti edilir. Daha canlı limanları ziyaret etmek, daha sakin ve huzurlu koylar gezmek, tarihi kalıntılarla kuşanmış bir rota seçmek yolculuk öncesi birlikte karar vereceğimiz ilgiyle hazırlayacağımız planlama sayesinde size tatil esnasında sadece özel gulet kiralama hizmetinin keyfini çıkarmak kalacak.

Özel gulet kiralama, 3 ila 16 arasında değişen kabin sayısına sahip guletler ile birçok seçeneğe sahiptir, bu sayede özel gulet kiralama hizmeti kalabalık ya da değil her grup guletlere kolaylıkla yerleştirilebilir. Farklı gulet standartları da vardır ve bu durum maliyetlere yansır, ekonomik ve lüks seviyeye sahip guletlerden VIP'ye kadar, her bütçeye uygun bir seçenek mutlaka vardır, daha detaylı bilgi ve teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca özel gulet kiralama hizmetinizi bisiklete binme, doğa yürüyüşü ve hatta yoga dahil olacak şekilde özelleştirebiliriz, özel gulet kiralama hizmetinizde istediğiniz herhangi bir şeyi gerçekleştirmek mümkündür, bu konuda elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Özel gulet kiralama özel yıldönümlerini veya doğum günlerini kutlamanın ya da sadece aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelmenin de mükemmel bir yoludur.

Daha iyi veya ayrıntılı bilgi almak ya da varsa aklınızdaki sorulara cevap bulmak için hemen bizimle mail yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz. Sizinle birlikte ömür boyu güzel hatırlayacağınız bir tatil planlamak için sabırsızlanıyoruz. Özel gulet kiralama hizmeti ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap