MaviTurBurada.Com Haberler
Özel Gulet Kiralama

Özel Gulet Kiralama

Bu yaz; Marmaris’in en güzel koy ve körfezlerine doğru rüya gibi bir mavi yolculuk gerçekleştirmeye hazır olun! Amos koyu, Kızkumu, Ayın koyu ve Dişlice adası! Marmaris’in keşfedilmeyi bekleyen koy, körfez ve adalarına düzenlenen rengarenk bir tekne turu ile keyfiniz yerine gelecek!

Cam gibi suyu ve tertemiz plajları ile Marmaris Hisarönü koyuna oldukça yakın bir mesafede denize dalmak istemez misiniz? Ya da Dişlice adası açıklarında size özel bir gulette önce güneşlenmek ardından da kendinizi denize teslim etmek!

Özel gulet kiralama fırsatlarından birini değerlendirerek; bütün bunları hayal olmaktan çıkarabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken standart, lüks ya da delux guletlerden birini bir süreliğine kiralamak. İsterseniz birkaç günlüğüne ya da birkaç haftalığına. Özel gulet kiraladığınız zaman diliminde tüm hakimiyet de sizlerde olacak. Yani rotanızı kendiniz belirleyebilecek; tatil esnasında uğramak istediğiniz tüm adreslere kendiniz karar verebileceksiniz. Tabii ki bunu önceden güler yüzlü kaptanınıza bildirmek şartıyla.

Ona Evlilik Teklif Etmek için Daha Fazla Beklemeyin!

 

Sevdiğiniz kadına evlilik teklif etmek istemenize rağmen onu nasıl bir teklifle kandırabileceğinizi bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman hemen özel gulet kiralayabilir; sizler için mum ışında hazırladığımız yemek eşliğinde onu ne kadar çok sevdiğinizi biricik aşkınıza itiraf edebilirsiniz.

Ya da yaklaşan anneler gününde annenizi şımartmak adına gulet kiralayabilir; özenle süslediğimiz guletinizde güzel bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen herkesi özel gulet kiralama seçeneğini değerlendirmeye davet ediyoruz.