MaviTurBurada.Com Haberler
Özel Gulet Kiralama

Özel Gulet Kiralama

Bu yaz; Marmaris’in en güzel koy ve körfezlerine doğru rüya gibi bir mavi yolculuk gerçekleştirmeye hazır olun! Amos Koyu, Kızkumu, Ayın Koyu ve Dişlice Adası! Marmaris’in keşfedilmeyi bekleyen koy, körfez ve adalarına düzenlenen rengarenk bir tekne turu ile keyfiniz yerine gelecek!

Cam gibi berrak suyu ve tertemiz plajları ile Marmaris Hisarönü koyuna oldukça yakın bir mesafede denize dalmak istemez misiniz? Ya da Dişlice Adası açıklarında size özel bir gulette önce güneşlenmek ardından da kendinizi denize teslim etmek!

Özel gulet kiralama fırsatlarından birini değerlendirerek; bütün bunları hayal olmaktan çıkarabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken standart, lüks ya da delux guletlerden birini bir süreliğine kiralamak. İsterseniz birkaç günlüğüne ya da birkaç haftalığına. Özel gulet kiraladığınız zaman diliminde tüm hakimiyet de sizlerde olacak. Yani rotanızı kendiniz belirleyebilecek; tatil esnasında uğramak istediğiniz tüm adreslere kendiniz karar verebileceksiniz. Tabii ki bunu önceden  bizlere ve güler yüzlü kaptanınıza bildirmek şartıyla.

Ona Evlilik Teklif Etmek için Daha Fazla Beklemeyin!

Sevdiğiniz kadına evlilik teklif etmek istemenize rağmen onu nasıl bir teklifle kandırabileceğinizi bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman hemen özel gulet kiralayabilir; sizler için mum ışığında hazırladığımız yemek eşliğinde onu ne kadar çok sevdiğinizi biricik aşkınıza itiraf edebilirsiniz.

Özel Günleri Unutulmaz Kılabilirsiniz!

Yaz aylarında olan anneler ya da babalar gününde annenizi ve babanızı şımartmak adına gulet kiralayabilir, onları hediye olarak harika bir tatil verebilirsiniz.

Yaz aylarında doğan arkadaşlarınızın en büyük sitemi olan bir araya gelmesi zor olan doğum günleri için harika bir fırsat. Bütün arkadaşlarınızı organize edip hem size nefes aldıracak birkaç gün geçirebilir hem de doğum günü olan arkadaşınızı çok ama çok mutlu edebilirsiniz. Siz sadece istediğiniz şeyleri söyleyin ve biz de sizin için bir doğum günü partisi hazırlayalım.

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen herkesi özel gulet kiralama seçeneğini değerlendirmeye davet ediyoruz.