Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Ekonomik Yat Kiralama

Ekonomik Yat Kiralama

Yat kiralama hizmeti herkesten alınacak basit bir hizmet değildir. Kendinizi ve ailenizi emanet edeceğiniz. Yat ve Yat mürettebatı sizin huzurlu ve konforlu bir tatil geçirmenizi sağlamak zorundadır. Biz firma olarak tüm yat kiralama fırsatlarımızda alanında uzman ve eğitimli bir kadro ile çalışıyoruz. Bizler Yat kiralama sektöründe sizlere en uygun fiyata en güzel yatlarımızı kiralamaktayız. Yatlarımız ile denizin maviliklerine kendinizi atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla toplanıp hayatın stresini atmak için denizin ortasında sessizliğin içinde balık tutabilirsiniz. Yatlarımız sizler için uygun şekilde tasarlanmıştır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle özel günleriniz de denizin ortasında muhteşem bir parti verebilirsiniz.

Ekonomik yat kiralama ile sizlere en uygun şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. En küçüğü 17 metreden başlayan çeşitli yatlarımızda sizleri misafir etmekten çok mutlu oluruz. Sizlere yat kiralama olarak senelerin bize kattığı tecrübe ve kalite ile en uygun hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Her kabinde son derece konforlu duş ve ev tipi wc imkanı vardır.

Sizler için yatlarımızda profesyonel mürettebatlarımız vardır. Sizlerin isteği doğrultusunda yardımcı olmak için servis, yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonu için tatiliniz boyunca size eşlik edecektir. Yatlarımızda salonda ve arka oturma grubunda yeme ve içme alanlarında dinlenebilirsiniz. Dvd, tv ile film keyfi yapabilirsiniz. Gece gündüz yüksek ses kalitesine sahip ses sistemleri ile müzik dinleyip eğlenebilirsiniz. Konforlu ve kaliteli hizmetin yanı sıra denizde derinleri keşfedebileceğiniz şnorkel ekipmanlarıyla size mutlu bir mavi tur sunacaktır.

Yat kiralayarak, eşsiz güzellikteki Ege ve Akdeniz koy ve körfezlerini teker teker ziyaret etmek istemenize rağmen, yeterli bütçeye sahip olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Çoğu insan gibi yaz sezonunda tatile çıkmanın belinizi bükecek kadar maliyetli olduğuna inananlardansanız; inanın ki yanılıyorsunuz.

Ekonomik yat kiralama fırsatları; oldukça cazip fiyatları ile herkesin tekne ve yat keyfini doyasıya çıkarmasını amaç ediniyor. Size de ertelemek zorunda kaldığınız deniz, güneş sefasını gönlünüzce sürmek kalıyor!

Mavi yolculuk kapsamında kiralanan yatlar; standart, lüks, delux gulet, yelkenli tekne ve motorlu yat şeklinde donanım ve kapasitelerine göre değişiklik gösteriyor. Standart ve klimasız guletler, ekonomik yat kiralama kapsamında yer alan en önemli tekne çeşitleri. Yani düşük bir bütçe ile yat kiralamak istediğinizde standart gulet ilk tercihiniz olmalı! Lakin bu durum; lüks bir guleti de uygun bir fiyata kiralayamayacağınız anlamına gelmiyor.

Erken rezervasyon işlemlerinden ve yat firmaları tarafından düzenlenen kampanyalar dahilindeki indirimli fiyatlardan yararlanarak; muhteşem bir mavi yolculuğa çıkabilmeniz mümkün. Özellikle paket tur olarak, yat tutkunları ile buluşan cazip kampanyalar; lüks bir gulette bile en az %20 indirimle tekne kiralayabileceğiniz anlamına da geliyor. 1 haftalık bir mavi yolculuğa katıldığınızda ya da grup halinde bir gulet kiraladığınızda da indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Günlük 150 TL gibi neredeyse otel odasından da ucuz bir fiyata yat kiralayabiliyorsunuz.

Ekonomik yat kiralama ile sizlere piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz. Yat kiralama konusunda uzmanlığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Erken rezervasyonlarda mükemmel indirimlerden yararlanmak için bizimle site üzerinden ve müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken kategori bölümünden ekonomik yat kiralama sekmesini seçip isteğinize ve zevkinize en uygun yatı şeçmek. Bizleri tercih ettiğiniz şimdiden çok teşekkür ederiz.

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap