MaviTurBurada.Com Haberler
Ekonomik Yat Kiralama

Ekonomik Yat Kiralama

Yat kiralayarak, eşsiz güzellikteki Ege ve Akdeniz koy ve körfezlerini teker teker ziyaret etmek istemenize rağmen, yeterli bütçeye sahip olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Çoğu insan gibi yaz sezonunda tatile çıkmanın belinizi bükecek kadar maliyetli olduğuna inananlardansanız; inanın ki yanılıyorsunuz.

Ekonomik yat kiralama fırsatları; oldukça cazip fiyatları ile herkesin tekne ve yat keyfini doyasıya çıkarmasını amaç ediniyor. Size de ertelemek zorunda kaldığınız deniz, güneş sefasını gönlünüzce sürmek kalıyor!

Ekonomik Yat Kiralama Avantajlarını Hemen Değerlendirin!

Mavi yolculuk kapsamında kiralanan yatlar; standart, lüks, delux gulet, yelkenli tekne ve motorlu yat şeklinde donanım ve kapasitelerine göre değişiklik gösteriyor. Standart ve klimasız guletler, ekonomik yat kiralama kapsamında yer alan en önemli tekne çeşitleri. Yani düşük bir bütçe ile yat kiralamak istediğinizde standart gulet ilk tercihiniz olmalı! Lakin bu durum; lüks bir guleti de uygun bir fiyata kiralayamayacağınız anlamına gelmiyor.

Erken rezervasyon işlemlerinden ve yat firmaları tarafından düzenlenen kampanyalar dahilindeki indirimli fiyatlardan yararlanarak; muhteşem bir mavi yolculuğa çıkabilmeniz mümkün. Özellikle paket tur olarak, yat tutkunları ile buluşan cazip kampanyalar; lüks bir gulette bile en az %20 indirimle tekne kiralayabileceğiniz anlamına da geliyor. 1 haftalık bir mavi yolculuğa katıldığınızda ya da grup halinde bir gulet kiraladığınızda da indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Günlük 150 TL gibi neredeyse otel odasından da ucuz bir fiyata yat kiralayabiliyorsunuz.

Kısacası sizi birden çok ekonomik yat kiralama fırsatının beklediğini unutmayın, erken rezervasyon dönemlerini ve paket tur kampanyalarını kaçırmayın!