Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Göcek Gulet Kiralama Fiyatları

Göcek Gulet Kiralama Fiyatları

Dillere destan güzellikteki koyları, keşfedilmeyi bekleyen adaları, yemyeşil doğası ile Göcek; Muğla ilimizin Fethiye’ye bağlı olan, turizm potansiyeli oldukça yüksek olan bir beldesi. Her yıl yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistler tarafından da ziyaretçi akınına uğrayan Göcek; mavi turların da vazgeçilmez rotaları listesinde başı çekiyor.

Bu şirin mi şirin beldeyi bir de tekne turuna katılarak, dolaşmak istiyorsanız; oldukça makul fiyatlardan başlayan Göcek Gulet Kiralama fiyatlarından birini hemen değerlendirebilir; Göcek’in turkuaz rengindeki sularında serinleyerek, uzun zaman boyunca unutamayacağınız bir tatil yaşayabilirsiniz. Göcek, mavi yolculuğunda en çok ahşap gulet, motor yat, tek gövde ya da katamaran adında çift gövde yelkenli tekneler tercih edilmektedir. Gulet, motor yat ve yelkenli kiralamada avantajlı fırsatlar için erken rezervasyon yapmanızda yarar var. Özellikle temmuz ve ağustos gibi yüksek sezon aylarında tercih edebileceğiniz tekne seçeneği daha az oluyor ve fiyatlar doğal olarak yükseliyor.

Göcek Gulet Kiralama Fiyatları Nasıl?

Göcek’in olağanüstü güzellikteki adalarında bol bol oksijen depolamak; iş yaşamının stresinden bir süreliğine uzaklaşmak istemenize rağmen tekne kiralama fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz!

Sanılanın aksine Göcek gulet kiralama fiyatları; oldukça ekonomik fiyatlardan başlıyor ve tüm gezginlere Göcek sularında serinleme, doğanın kollarında huzur bulma şansı sunuyor. 500 Euro gibi bir fiyata 6/7 kişilik bir tekneyi bir günlüğüne kiralayabiliyorsunuz. Yani kişi başına ödemeniz gereken miktar; 150-200 TL civarında. Bir otelde konaklamanın bile 300 TL’ye kadar ulaştığını düşünecek olursak; her şekilde karlı çıkmış oluyorsunuz.

Göcek gulet kiralama fiyatları üzerinde kiraladığınız guletin lüks olup olmadığı da oldukça etkili. Günübirlik lüks bir gulet kiraladığınızda ödemeniz gereken miktar; kişi başına 300/500 TL’ye kadar yükseliyor. Yani lüks bir gulet kiralama bile 5 yıldızlı bir otel odasında konaklama ile hemen hemen aynı maliyette!

Şimdiden, keyifli tatiller diliyoruz.

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap