MaviTurBurada.Com Haberler
Göcek Gulet Kiralama Fiyatları

Göcek Gulet Kiralama Fiyatları

Dillere destan güzellikteki koyları, keşfedilmeyi bekleyen adaları, yemyeşil doğası ile Göcek; Muğla ilimizin Fethiye’ye bağlı olan, turizm potansiyeli oldukça yüksek olan bir beldesi. Her yıl yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistler tarafından da ziyaretçi akınına uğrayan Göcek; mavi turların da vazgeçilmez rotaları listesinde başı çekiyor.

Bu şirin mi şirin beldeyi bir de tekne turuna katılarak, dolaşmak istiyorsanız; oldukça makul fiyatlardan başlayan Göcek Gulet Kiralama fiyatlarından birini hemen değerlendirebilir; Göcek’in turkuaz rengindeki sularında serinleyerek, uzun zaman boyunca unutamayacağınız bir tatil yaşayabilirsiniz.

Göcek Gulet Kiralama Fiyatları Nasıl?

 

Göcek’in olağanüstü güzellikteki adalarında bol bol oksijen depolamak; iş yaşamının stresinden bir süreliğine uzaklaşmak istemenize rağmen tekne kiralama fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz!

Sanılanın aksine Göcek gulet kiralama fiyatları; oldukça ekonomik fiyatlardan başlıyor ve tüm gezginlere Göcek sularında serinleme, doğanın kollarında huzur bulma şansı sunuyor. 500 Euro gibi bir fiyata 6/7 kişilik bir tekneyi bir günlüğüne kiralayabiliyorsunuz. Yani kişi başına ödemeniz gereken miktar; 150-200 TL civarında. Bir otelde konaklamanın bile 300 TL’ye kadar ulaştığını düşünecek olursak; her şekilde karlı çıkmış oluyorsunuz.

Göcek gulet kiralama fiyatları üzerinde kiraladığınız guletin lüks olup olmadığı da oldukça etkili. Günübirlik lüks bir gulet kiraladığınızda ödemeniz gereken miktar; kişi başına 300/500 TL’ye kadar yükseliyor. Yani lüks bir gulet kiralama bile 5 yıldızlı bir otel odasında konaklama ile hemen hemen aynı maliyette!

Şimdiden, keyifli tatiller diliyoruz.