Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Gulet Kiralama Fırsatları

Tatil deyince aklımıza ilk gelen şey;  popüler ve hareketli vakit geçirmek istiyorsak bize bunu verebilecek, huzurlu ve sakin bir tatil arıyorsak da bize bu sessizliği verebilecek bir şehirden otel araştırıp bulmak oluyor. Çünkü alıştığımız düzen, ailelerimizden çoğunlukla gördüğümüz alışkanlık bu oluyor. Oysa bize hem sakinliği, huzuru hem de canımız istediğinde o hareketli hayatı yaşatabilecek bir tatil seçeneğimiz daha var: Mavi Yolculuk

Son dönemlerin gözde tatil planı gulet kiralayarak yapılan mavi yolculuk olmaya başladı. İnsanlar artık otellere gidip aynı yemekleri yemekten, aynı gösterileri izlemekten ya da yine vaktinin dört duvar arasında geçirmekten sıkılmış durumda. Bunun için ise düşünülecek tek çözüm bir değişiklik yapıp gulet kiralamak!

Gulet fiyatları kesinlikle gözünüzü korkutmasın. Bodrum, Göcek, Marmaris ya da Fethiye gibi yerlerde ödeyeceğiniz otel fiyatları siz farkına varmasanız da aslında neredeyse aynı oranda oluyor. Yani aslında aynı fiyat yelpazesinde çok daha renkli, kendinizi özel hissedeceğiniz bir tatil yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarıyla gulet kiralayarak çok daha içinize sinecek, konforlu olacak, imkânları daha yüksek olacak bir tatile sahip olabilirsiniz. Bizimle ne kadar erken iletişime geçip kiralamak istediğiniz, seçtiğiniz guleti söylerseniz o kadar iyi olacaktır. Ya da kararsız kaldıysanız ki bu fazlasıyla mümkün çünkü sitemizi incelediğinizde çok çeşitli, çok lüks, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz birçok gulet ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Böyle bir durumda ise tatilde aradığınız özellikleri, istek ve arzularınızı, sevmediğinizi şeyleri bize bildirirseniz biz sizin için seçenekleri sınırlandırıp karar vermenizde yardımcı olabiliriz.

Gulet kiralayınca değerlendirmeniz gereken fırsatlardan bahsedecek olursak ilk sırada guletinizde yer alan su sporlarından bahsetmek gerekebilir. Kiraladığınız gulette kano, jet ski, su kayağı, ringo gibi çeşitli su sporlarını deneyimlemeniz mümkün olacak. Bunun yanı sıra banana, olta takımları veya meraklıları için her guletimizde dalış ekipmanları (snorkeling equipments) bulunmaktadır. Yukarda saydığım aktiviteleri gerçekleştirmek için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece yakıt gerektiren su sporlarında yakıt için ücret talep edilir. Diğer bir fırsat ise aslında en büyük fırsat bu diyebiliriz sadece bir şehri, o şehrin gece hayatını ya da turistik yerlerini keşfetmekle sınırlı kalmayacaksınız. Her gece aynı sahilde, aynı deniz kenarında oturup artık aşina olduğunuz mekanlarla bakışmayacaksınız. Gulet kiraladığınız zaman sizin isteğiniz ve kaptanın görüşüne uygun olarak çizilen rotaya göre zaten her gün yeni doğa harikaları ve tarihi kalıntılar keşfedeceksiniz, şehre inilecek yakın koylarda yeni belki küçük ve şirin kasabalardaki restoranlarda yemek yiyebilecek, yanaştığınız liman şehrine göre oranın da gece hayatını görebileceksiniz.

Bir kere gulet kiralayıp tatil yaptıktan sonra bu zevkten vazgeçmek istemeyeceğinize bizler çok eminiz. Bir kez olsun kendinizi şımartın ve bunun ne kadar güzel bir şey olduğunu farkına varın, bunu hak ediyorsunuz! Tüm istek ve arzularınızı karşılayabilecek guletleri elinizden kaçırmamak için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin!  

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap