Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Bozburun Gulet Kiralama

Bozburun Gulet Kiralama

Öncelikle Bozburundan gulet kiralama avantajları hakkında sonra Bozburun guletleri, personel hizmetleri ve Bozburun etrafındaki koylar ve adalar hakkında geniş bir bilgi vermek istiyorum.

-Bozburun gulet kiralama avantajları nelerdir? Öncelikle bilmeniz gereken ilk şey Bozburun ve etrafında ki irili ufaklı adalar, tertemiz koyları ve çok güzel ve özel son yıllarda yükselişe gecen bir Selimiye, Kız Kumu, Turgut Şelalesi, Bencik Koyu, Emel Sayın Koyu, Dişlice Adası, D Maris Koyu, Dirsek Bükü, Koca Bahçe gibi bir çok muhteşem koyları ve köyleri görme imkanı sunuyor. Bozburundan kiraladığınız gulet gezisi ve ayrıca Bozburun guletleri genelde hep aile olarak çalışıyor ve hizmet anlamında kesinlikle tartışılmaz siz değerli misafirlerimizi memnun etmek için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar mesela kaptanın eşi aşçı, kızı temizlik işleri, oğlu servis gibi işleri yapıyor hem yemekler hem temizlik ve genel işler sizin konforunuza göre düzenleniyor özel bir yemek dilediğinizde,  çay saati gözleme ve kek hemen sizler için hazırlanıyor çünkü onlar için müşteri memnuniyeti çok önemli ve en önemlisi Bozburun ’a özel bir yemek olan çiçek dolması sizin isteğinize  göre haftada iki veya 3 defa pişiriliyor. Aracınızla geldiğiniz de kesinlikle otopark sorunu yaşamıyorsunuz çünkü gulet sahiplerinin evinin önüne araçlarınızı bırakabilirsiniz ücretsiz olarak.

Bozburun gulet kiralamak istediğinizde sizlere bütçenize, konforunuza ve kişi sayınıza göre seçenekler sunmaktadır çünkü Türkiye’deki mavi yolculuk gulet sektörünün %40 dilimi Bozburun yaşayanlarına ait dolayısıyla istediğiniz özelliklere sahip her türlü gulet kiralama yapmanız Bozburunda mümkün olup yapmanız gereken tek şey MAVİTURBURADA ekibi ile iletişime geçmeniz olacaktır. Şimdiden

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap