Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Bozburun Günlük Tekne Kiralama

Bozburun Günlük Tekne  Kiralama

Bozburun Marmaris’ten 55 km ileride yer alan yarımadanın en uç noktasında kalan çok güzel bir sahil kasabasıdır. Yıllardır insanlar burada geçimini turizmden sağlıyor öncesinde de balıkçılık, süngercilik ile sürdürdüler. Sonrasında ev pansiyonculuğu ve tekne imalatına başlanmasıyla günümüzde Bozburun Türkiye’nin en gözde, tekne tatili için en çok tercih edilen yerlerinden biri haline geldi.

Bozburun denince akla ilk gelen mavi yolculuk ve tekne kiralama olmalıdır çünkü Türkiye’nin en iyi guletleri burada yapılmaktadır. Hemen hemen her aile bir gulet sahibidir veya günü birlik ya da haftalık tekne kiralama işi ile ilgileniyordur. Uzun lafın kısası teknecilik günümüzde Bozburun’un en önemli geçim kaynaklarından birisi haline gelmiştir. Her türlü hizmet anlayışına ve her konfora göre gulet ve günlük tekne kiralayabilirsiniz. En önemlisi ise Bozburun’un bu imalat yeri olması dışında muhteşem irili ufaklı harika koylara sahip olmasıdır.

Kiraladığınız teknelerle ister Bozburun’un bu güzel bakir koylarına günü birlik ziyarette bulunabilir isterseniz denize girebilir hatta orda teknede mangalınızı yakıp güzel vakit geçirdikten sonra tekrar limana dönebilir isterseniz de kamaralı bir gulet kiralayıp geceyi bu muhteşem koylarda geçirerek bu hazzı daha da uzatabilirsiniz.

Bozburun’da günü birlik gezi için boyları 10 metreden 30 metreye kadar tekneler ve guletlerimiz mevcuttur.  İster kamaralı ister teraslı bütçenizin uygunluğuna göre sadece size özel ve gruplarla kiralama alternatifleri bulabilirsiniz. Son zamanların modasında böyle özel bir teknede kutlama yapmak, evlilik teklif etmek de revaçta sizde bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap