Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Bozburun Mavi Yolculuk

Bozburun Mavi Yolculuk

İsmini boz rengindeki dağlarından alan, Marmaris’in en nadide koylarından biri olan Bozburun; el değmemiş güzellikleri, huzurlu atmosferi ile görülmeyi sonuna kadar hak eden bir belde olma özelliği taşıyor.

Keskin sarp kayalıkların ve yüksek tepelerin arasına gizlenmiş olan bu belde; her yıl gerçekleşen pek çok mavi yolculuğa yani tekne turuna ev sahipliği yapıyor. Sizler de Bozburun Mavi Yolculuk fırsatlarından birini değerlendirebilir; Muğla’nın en cezbedici noktalarından biri olan Bozburun’a doğru her bir saniyesinden ayrı bir keyif alabileceğiniz bir tekne turuna dahil olabilirsiniz.

Bozburun’da Mükemmel Bir Tatil Sizleri Bekliyor

 

Muğla’nın diğer turistik beldelerine nazaran daha sessiz ve sakin olan ortamı ile dikkatleri üzerine çeken Bozburun’da, gün içerisinde sizi yoran ve canınızı sıkan her şeyden uzakta sadece kendinizi ve iç sesinizi dinleyebileceğiniz harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Bir balıkçı kasabası olarak ön plana çıkan Bozburun’da yapabilecekleriniz sadece deniz ve güneş keyfini çıkarmakla sınırlı değil! Bozburun ve çevresindeki koyları ziyaret edebileceğiniz Bozburun mavi yolculuk esnasında bu esrarengiz adadaki tarihi kalıntıları da yakından görebilirsiniz. Bozburun-Datça güzergahında yer alan Bybossos Antik Kenti ve Hygassos Antik Kentleri’ne uğrayarak; geçmişe doğru gizemli bir yolculuğa koyulabilirsiniz.

Hemen hemen her bütçeye hitap eden Bozburun Mavi Yolculuk fiyatlarından birini değerlendirerek, Marmaris ve Bozburun’un en güzel köşelerini ziyaret edebilir; yaşadığınızı tüm hücrelerinizle hissedebilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap