Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Fethiye de Mavi Yolculuk Yapmak

Yılın büyük bir kısmında çalışmak zorunda olan bizler için hayatın en çok anlam kazandığı anlar şüphesiz ki tatil zamanları olmaktadır. Bu sebepledir ki bu kısıtlı zamanları en iyi şekilde değerlendirmek isteriz. Bunun için de tatil tarihimizden aylar öncesinden tatil planlarına başlarız. Size tüm bu istediklerinizi ve daha fazlasını verebilecek tatil seçeneği ise mavi yolculuk turları olacaktır. Dünyanın en güzel ve eşsiz bölgeleri arasında yer alan Akdeniz ve Ege kıyıları mavi yolculukların vazgeçilmez destinasyonların başında gelmektedir. Yılın büyük bir kısmında mavi yolculuk turları yapılmasına izin veren bölgenin iklimi sayesinde de seçenekleri artırmaktadır.

Aileniz ya da sevdikleriniz ile yakınlaşma fırsatı yakalamanız yanı sıra unutulmaz anları da yaşayabileceğiniz bu mavi yolculuk turlarında tercih edebileceğiniz birçok destinasyonun bulunması da her zevkten insanın kendine uygun turu bulabilmesini sağlamaktadır. Bu destinasyonların içerisinde Kaş, Göcek, Bodrum, Marmaris, Antalya, Kekova ve Kalkan gibi destinasyonlar ise en gözde olanlarıdır.

Bütün bir yıl sizi üzen ya da yoran her şeyi geride bırakın. Yanınıza sadece mayolarınız ve sevdiklerinizi alın ve maviliğin kucağına yelken açın. Mavi yolculuk turları karar verdiğinizde karşısına iki seçenek çıkacaktır. Bunlardan ilki yat kiralama olurken ikincisi ise kabin kiralamadır. Bu seçenekler sayesinde bütçenize uygun bir tura katılabilir ve gerçek tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mavi Yolculukta Tekne ve Gulet Kiralama

Mavi yolculuk turları için en uygun seçeneklerin başında gulet ve tekne kiralama hizmetleri gelmektedir. Bu kiralama hizmetlerinin ücretleri kabin kiralama ücretlerine oranla daha yüksek olmakla birlikte sunulan hizmetler daha kapsamlı olmaktadır. Ayrıca teknenin ve guletin size özel olması da mahremiyeti en üst noktaya çıkarmaktadır.

İstediğiniz tam olarak kaliteli mavi yolculuk turları ise o zaman size önerimiz tekne ya da gulet kiralamanız olacaktır. Bu hizmetin ücretleri ise teknenin yaşına, sunulan hizmetlere, aktivitelere ve konfora bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Mavi yolculuk turları tamamında mürettebatta sizlerle birlikte olmaktadır. Bu sebeple de tekneye çıkmadan önce teknedeki kişi sayısına ve mürettebat sayısına göre erzak alışverişinin yapılması gerekir ve bu alışveriş yolculara ait olmaktadır.

Tekne ve guletlerde 3 öğün yemek mürettebat tarafından hazırlanmakta ve servis edilmektedir. Bunun dışında teknenin temizlik işleri ve diğer servislerinde de mürettebat hizmet vermektedir.

Fethiye Yat Kiralama Hizmetleri

Mavi tur denildiğinde ülkemizde ilk olarak akla gelen destinasyonların başında Fethiye gelmektedir. Geçmişin izlerini taşıyan Fethiye aynı zamanda çam ormanları ile kaplı koyları ile cennet görüntüsü sunmaktadır. Fethiye yat kiralama hizmetleri ile cenneti dünyada yaşayabilir ve hayatınızın en güzel zamanlarını yaşayabilirsiniz.

Fethiye yat kiralama ile mavi tur fırsatlarını dilediğiniz zaman değerlendirebilirsiniz. Başta Fethiye olmak üzere Ege ve Akdeniz kıyılarının eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Mavi turların rotalarının esnetilebilir olması sayesinde merak ettiğiniz ve deneyimlemek istediğiniz tüm destinasyonları görebilirsiniz.

Fethiye Yat Kiralama

Hayallerinizin ötesinde bir tatil geçirebilmeniz için en doğru tercih Fethiye yat kiralama hizmetlerinden yararlanmak olacaktır. Ancak unutulmaz anlar yaşayabilmeniz için önemli olan birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktaların içerisinde öncelikle Fethiye yat kiralama hizmetleri hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olan firmaları seçmelisiniz. Bu sayede daha siz hissetmeden sizin ihtiyaç ve isteklerinizi bilerek her şeyin hazır olmasını sağlayacaklardır.

Diğer bir yandan Fethiye yat kiralama hizmetleri hafife alınacak bir konu değildir. Sonuçta sizin için en değerli olan kişileri yatın kaptanına ve müfredatına açık denizde emanet edeceksiniz. Bu sebeple de çalışılan yat kaptanlarının ve mürettebatlarının güvenilir ve alanının uzmanı olmaları son derece önemlidir.

Son olarak mavi turunuzu unutulmaz kılacak en önemli etmen rotanız olacaktır.  Bu sebeple de rotanızı oluştururken hiçbir mucizeyi kaçırmamak için en iyi rotanın oluşturulmasını sağlayacak bilgili ve tecrübeli kişilerden yardım almanız gerekecektir. Bu hizmeti en iyi sağlayan Fethiye yat kiralama şirketi size aynı zamanda rüya gibi bir tatil sunacaktır. Tüm bunları bir arada kolaylıkla bulabileceğiniz yegane yer ise maviturburada.com olmaktadır.

Fethiye Yat Kiralama Hizmeti Fiyatları

Fethiye’nin bu kadar popüler olmasının arkasında hemen hemen her yaşam zevkine uygun olan tatil seçeneklerini sunabilmesidir. Bu sayede de dünyanın her yerinden ve her yaştan milyonlarca turist tatil zamanlarını Fethiye’de değerlendirmektedir.

Deniz, kum ve deniz üçlüsünün yanı sıra tarih, doğa spor ve eğlence de sunan Fethiye’nin diğer tatil beldelerinden ne kadar farklı olduğunu daha ayak basar basmaz anlayacaksınız. Tüm bu güzelliklerin mavi turla birleşmesi sonucunda ise unutulmayacak anlar yaşanmaktadır. Üstelik mavi yolculuğunuz için uzun bir zaman dilimi de ayırmanı gerekmez. Alanında uzman olan ve Fethiye’de en iyi mavi tur rotalarını bilen bir ekip sizler için kısa fakat doyurucu bir mavi tur planı da hazırlayabilmektedir.

Fethiye yat kiralama hizmetleri sadece Fethiye’nin mükemmel güzelliğini sunmakla kalmaz aynı zamanda sunulan hizmetler ile lüks bir otelde konaklamanın hazzını da yaşatır. Bu sebeple de Fethiye yat kiralama hizmetleri her geçen gün artan bir talep ile karşı karşıyadır.

Fethiye yat kiralama hizmetlerinin ücretleri ise tatilin süresine, kişi sayısına ve seçilen hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple de Fethiye yat kiralama hizmetleri ücretleri konusunda net bir bilgi paylaşmak mümkün olmamaktadır.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap