Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Marmaris Yat Kiralama Fiyatları

Marmaris Yat Kiralama fırsatları konusunda olabileceğiniz en iyi internet sitesindesiniz. Uzun yıllardır yat kiralama konusunda aktif olarak faaliyet gösteren firmamız sizlere en iyi yat kiralama fırsatlarını Marmaris bölgesi içinde sunmaya devam ediyor. Marmaris yat kiralama fiyatları  için web sitemizde  pek çok alternatif yat fiyatlarımız  mevcuttur.

Marmaris siz değerli ziyaretçilerimizin de bildiği gibi bu dünya üzerindeki cennetten bir parça. Doğası, denizi ve insanları ile pek çoğunuzun yaşamak isteyeceği, tatilinin hiç bitmek istemeyeceği eşsiz bir doğa parçası. Marmaris bölgesine daha önce hiç gelmediyseniz ne kadar çok güzelliği kaybettiğinizi geldiğinizde anlayacaksınız. Marmaris yat kiralama fırsatları konusunda sitemizde yer alan Marmaris yat kiralama sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. 

Sitemiz üzerinde yer alan yat kiralama fırsatları için yatların sunum sayfalarında yer alan teklif al bölümünü kullanabileceğiniz gibi isterseniz sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarından müşteri temsilcimize ulaşarak Marmaris ya da diğer yat kiralama bölgelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Fiyatlarımız  yatların  konforuna göre değişmektedir,  bu yat sınıfları  sıralaması şöyledir; ekonomik yat fiyatları  günlük 400 euro dan 800 euro ya kadar yatımız mevcuttur ve bu yatlarımızın boyları 15 metre ile 20 metre arasında değişmektedir  ve ayrıca bu yatlarımızda klima mevcut değildir.

 

Lüks yat fiyatları ise günlük 800 euro ile 1500 euro arasında değişmektedir bu yatlarımızın uzunlukları 20 ile 30 m arasında değişmektedir ve bütün yatlarımız da klima mevcuttur. Konforun tadına varacağınız otel kalitesinde bir konaklama yaşayabileceğiniz yatlardır.

Ultra lüks yatlarımızda  ise günlük fiyatlarımız  1500 euro ile 5000 euro arasında değişmektedir ve bu yatlarımız uzunlukları 30 metre ile 50 metre arasında değişir ve baş ve arkada  büyük master kamarası mevcuttur bu yatlarımız  konfor olarak  7 yıldızlı otel konforundadır.  Ayrıca, Jakuzi, büyük ekran LCD TV gibi oldukça üst seviye donanım özelliklerine sahip olan ultra lüks guletlerimiz sizleri bekliyor.

Marmaris yat kiralama ve mavi yolculuğa çıkmak için çok doğru bir konumdur. Tarihi kalıntılar görebileceğiniz, doğayla iç içe olabileceğiniz ve temiz mi temiz berrak sulara atlayabileceğiniz bir mavi yolculuğa çıkmanız mümkün. Tek yapmanız gereken web sitemizdeki yat kiralama fiyatlarını incelemek, bütçenize uygun olanları belirlemek ve bizimle iletişime geçmek. Biz sizlere hem güzel bir tatil geçirmeniz hem de doğru bilgilere ulaşabilmeniz için yardımcı olmaya hazır bekliyoruz.

Marmaris Yat Kiralama

Her biri birbirinden güzel gulet yat kiralama imkânlarımız sizler için özel olarak oluşturuldu. İster iki isterseniz otuz dört kişiye kadar ziyaretçiyi ağırlama kapasitesine sahip gulet yatlar sizlerin konforu ve mutluluğu için özel olarak dizayn edildi. Hepsi birbirinden üstün konfor seçenekleri sunan gulet yatlarımız size özel fiyatlarla sitemizde yer alıyor.

Eğer zamanınız mavi yolculuk yapmak için yeterli değilse müşteri temsilcilerimiz sizin için harika bir mavi tur organize edebilirler. Her yeri cennetten bir parça olan Marmaris yat kiralama yaparak göreceğiniz güzellikleri ile sizi şaşkına çevirebilir. Doğası ve temiz havası ile insanları kendine aşık eden Marmaris, denizi ve kumsalları ile bir başka güzel. 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap