Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Mavi Yolculukta Yapılabilecek Aktiviteler

 

GÜNEŞİN DOĞUŞUNU VE BATIŞINI İZLEMEK

Şehir hayatının yoğunluğundan aslında her gün şahitlik ettiğimiz güzel manzaraları kaçırıyoruz. Mavi yolculuk sırasında zaten stresten ve kalabalıktan uzak olmanın verdiği huzurla çok fazla uyumak istemeyeceksiniz ve güneşin doğuşu ile batışını izlemek eminiz ki size ayrı bir haz duygusu verecektir. Bu esnada isterseniz kitabınızı okuyun, isterseniz sevdiklerinizle anın tadını çıkarın, isterseniz de manzarayı izleyin…

SU SPORLARI YAPMAK

Mavi yolculuk sırasında en çok tercih edilen şeyler su sporlarıdır. Sizler de dalış yapmak, kanoya binmek, sörf yapmak gibi çeşitli su sporlarını deneyebilirsiniz. Bütün teknelerde bulunun basit olta takımları ile de balık tutmanın keyfini açık denizin ortasında çıkarabilirsiniz.

FOTOĞRAF ÇEKMEK

Günümüzde belki en çok yaptığımız aktivitelerden biri fotoğraf çekmektir. Çağımızda anın tadını çıkarmak kenarda dursun hemen o anı ölümsüzleştirmek ve paylaşmak istiyoruz. Mavi yolculuk sırasında hem anın tadını çıkaracak hem de harika kareler yakalayabileceğiniz vaktiniz olacak. Güneşin doğuşunu veya batışını denizin mavisiyle aynı kareye sığdırıp harika bir fotoğraf ortaya çıkarmanız mümkün mesela ya da dalış yaptığınızda balıklarla birlikte çekilmiş görenleri özendirecek güzel kareler yakalayabilirsiniz.

GÜZEL VE YENİ YERLER KEŞFETMEK

Tekne turunu bir gün gibi kısa bir sürede tamamlamak zorunda olmadığı için gidilen koyların tadını çıkarabilir, isterseniz kıyıya çıkıp doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Teknenizin yanaştığı koylarda tarihi ve doğal bir sürü yapı görmeniz mümkün.

EĞLENCENİN TADINI ÇIKARIN

Sakin giden bir tatilden sıkıldıysanız eğer kendi istediğiniz şarkı listeleri ile gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Arkadaşlarınız ya da ailenizle birlikte bağıra bağıra şarkılar söyleyebilir dans edebilirsiniz. Üstelik yabancı kimse olmadığı için çekineceğiniz ya da hareketleriniz kontrol etmek isteyeceğiniz bir ortam asla oluşmayacaktır.

YÜZMEK

Tabii olarak en çok yapacağınız aktivite yüzmek olacaktır. Üstelik ne zaman ve nerede isterseniz! Geceleri yüzmenin tadına henüz varmadıysanız bir denemelisiniz ya da sabaha karşı güneşin doğuşunu izledikten sonra yüzmek eminiz ki hoşunuza gidecektir. Sanırım en büyük güzellik de yüzdüğünüz denizin temizliği ve berraklığı olacaktır.

OYUNLAR OYNAYABİLİRSİNİZ

Birçok teknede okey ve tavla gibi oyunlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sizler de Uno, Tabu veya satranç gibi getireceğiniz oyunları arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden oynanan oyunlarla da harika vakit geçirmeniz mümkün. Üstelik bu süreçte gürültü yapıp çevredekileri rahatsız etmeyelim gibi ince düşüncelere dalmanıza da hiç gerek kalmayacak.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap