Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Trawler Kiralama

Trawler Yat Kiralama Güzelliği

Yat kiralama yaparak en güzel tatili sanki evinizdeymiş gibi yapabilirsiniz. Siz de evinde en rahat eden insanlardan mısınız? Tatil yapacaksam evimin rahatlığı olsun yoksa tatilden bir şey anlamam mı diyorsunuz. Hem denize gitmek istiyorsunuz hem de evinizin rahatlığını istiyorsunuz. Doğru yazıyı okuduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel bir tatili hak ettiniz ve en güzel şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Ama evinizdeki rahatlığı arıyorsunuz, bu yüzden de bir türlü karar veremiyorsunuz. Maviturburada firması sizlere Trawler yat kiralama hizmeti vererek sizleri hem tatile çıkarıyor hem de evinizde tatilinizi gerçekleştiriyor. Trawler yatlar ile evinizden farksız bir şekilde tatilinize devam edebileceksiniz. Yatlar sizler için özel dizayn edilmiştir. Dizaynları sizlerin rahatlığı düşünülerek eviniz gibi dekore edilmiştir. Eviniz de gibi rahat edip istediğiniz gibi yaşayabileceğiniz ortamlar sunabilmekteler.

Herkes evinde ki rahatlığı gittiği her yere götürmek ister. Maviturburada tekneleri ile sadece kendiniz her şeyi geride bırakarak teknelerimize ikinci evlerinize gelebilirsiniz. Teknelerde ailenizle beraber kalabilirsiniz. Evinizde ki gibi ailenizle beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Teknelerde denizin ortasında olmanıza rağmen sizler için wi-fi internet hizmeti bile bulabilirsiniz. Teknelerde son  teknoloji aletleri bulabilirsiniz. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göçek, Kekova ve Yunan adalarında, ister Balayı gibi özel bir tatilinizde olsun, isterse her yıl gelenek haline getirdiğiniz mavi tur tatilinizde tercih edebilirsiniz. Her biri mavi tur servisi konusunda profesyonel 3 mürettebat ile tatiliniz boyunca konforunuz, servis, yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonu için hizmetinizde olacaktır. İsterseniz eğer kaptanlık lisansınız var ise ve kaptan kullanmak istemiyorsanız mürettebatsız da denizlere açılabilirsiniz. Teknelerde su sporları ile ilgili bir çok alet bulunmaktadır. Profesyonel şnorkel ekipmanları ile denizin derinliklerinde en güzel görüntüleri keşfedebilirsiniz. Yat kiralama hizmetlerinden faydalanarak evinizle beraber denizlere açılabilirsiniz.

Mükemmel bir tatil için siz de yat konusunda uzman kiralama hizmeti veren maviturburada firmasını arayabilirsiniz. Sizleri güler yüzlü şekilde karşılayacak olan müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. Sadece danışmak için bile müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Hayatınızda unutamayacağınız en güzel anları sanki evinizdeymiş gibi yaşayabilirsiniz.

Her boy ve kapasiteye sahip yatlarımızla birlikte sizlere en uygun yat kiralama şartlarını sunmaktayız. Siz sadece size uygun olan Trawlerı seçin, biz de sizin için geri kalan tüm işlemleri yapalım. 

 

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap