Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Turkiye Gulet Kiralama

Türkiye’de Yat Kiralama

Sıcak, bunaltıcı yaz günlerinde serinlemek, deniz-güneş keyfini doyasıya çıkarmak, ülkemizin en güzel sularında eşsiz bir yolculuğa mı çıkmak istiyorsunuz? Size mükemmel bir önerimiz var. Hemen bir yat kiralayarak; hayalinizdeki mavi yolculuğa koyulabilir; Ege ve Akdeniz bölgemizin berrak ve mavi sularında dalış ve sörf gibi su sporlarına katılabilir; ruhunuzu ve bedeninizin her hücresini yenileyerek, tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Türkiye’de Yat Kiralama

3 yanı denizlerle çevrili olan, her bir köşesi cennetten bir tabloyu andıran ülkemizde; her bütçeye hitap eden birbirinden farklı yat kiralama seçenekleri bulunuyor. Genellikle Nisan ayında başlayan yat kiralama; Kasım sonuna kadar devam ederek; her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Doğa tutkunlarının ve deniz âşıklarının vazgeçilmez hobisi olan yat kiralama; kendinizi ve doğayı yeniden tanımlayabileceğiniz bir zaman dilimi geçirmenize olanak tanıyor.

Sevgilinizle, eşinizle, ailenizle ya da arkadaşlarınızla tüm şehrin günlük karmaşasından uzakta kendinizi mavinin huzurlu kollarına bırakabileceğiniz eşsiz bir tatil geçirmek adına Türkiye’de yat kiralama seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz.

Türkiye’de Gulet Kiralama Hakkında Kısa Bilgi

Farklı nitelikleri ve farklı uzunlukları ile yatlar; gulet, yelkenli yat, motorlu tekne, delux gulet gibi değişik kabin sayısına ve donanım özelliklerine sahip olan yat çeşitlerine ayrılıyor.

Geleneksel yat çeşitleri içerisinde ‘Mavi yolculuk’ esnasında en çok tercih edilen; lüks ve konforlu ‘Gulet’ler; Ege Bölgemizdeki yetenekli yat ustaları tarafından üretiliyor ve gezginlere oldukça mükemmel bir mavi tura katılma şansı tanıyor.

Standart gulet, lüks gulet, de lüks gulet gibi kendi içerisinde sınıflara ayrılan guletler; banyo, mutfak, salon vb. farklı ihtiyaçlara yönelik olan odaları ile gezginlere ev rahatlığında bir yat deneyimi vaat ediyor.

Hammaddesi ahşap olan guletler; misafirlerini en güzel şekilde ağırlarken; lüks yatlar kategorisindeki bareboat ve motor yatlar; 5 yıldızlı otelleri aratmayan nitelikleri ve kusursuz hizmet sunan kabin ekibi ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Sizler de uzun yıllar boyunca aklınızdan çıkmayacak bir yat deneyimi için Türkiye’de yat kiralama seçeneklerinden birini tercih edebilir; Ege ve Akdeniz sularında kendinizi mavinin kucağında yeniden betimleyebilirsiniz

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap