Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yelkenli Yat Kiralama Keyfi

Yelkenli Yat Kiralama Keyfi

Yat Kiralama hizmetimiz ile yelkenli yatlarımız ile daha uzun mesafelere yolculuk yapabilirsiniz. Yelkenli yatlar Ege ve Akdeniz için kullanımı en uygun yatlardır diyebiliriz. Yat kiralama hizmetinden yararlanarak sizde muhteşem bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Sizler de farklı bir tatil mi istiyorsunuz veya tekrar eskiden olduğu gibi yelkenli yatınız ile denizlere açılmayı mı özlediniz ? Sizler için maviturburada yelkenli yat tahsis ederek sizleri mutlu etmeyi hedefliyor. Eğer kaptanlık tecrübeniz ve ehliyetiniz var ise kaptansız bir şekilde yat kiralayabiliyorsunuz. Hayır benim ehliyetim ve kaptanlık tecrübem yok diyorsanız size uzman bir kaptan tahsis edebiliyoruz. Aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte bu yolculuğa çıkabilirsiniz. 8 kişinin konaklayabileceği lüks bir otele benzeyen özel dizaynlı yatlarda her şey mevcut bulunmaktadır. Yelkenli tekne ile denize açılan kişiler çok iyi bilirler yelkenli kullanmanın heyecanını. Denizin ortasında rüzgarın gücüne kendinizi bırakarak ilerlemek, yelkenleri ayarlamak harika bir histir. Evet sizde o eski deniz tutkunlarındansanız eğer kesinlikle bu özel olarak hazırlanmış yatlardan kiralayarak hiçbir şeyi düşünmeden, arkanıza bile bakmadan denizlerde yol alabilirsiniz. Daha önce denemediyseniz de bizim anlatmamızla olacak şey değil, gelin size yelkenli kullanımının keyfini yerinde gösterelim. Sizin canınız nasıl isterse rotanız orası olur.Zaten Ege ve Akdenizdeki her noktada konaklayarak tatil yapmak istemeyen olamaz herhalde. Turistlerin meraklısı olduğu birçok koy, bakir kalmış sessizlik ve sakinliğin tadını çıkaracağınız adalar ve koylar sizleri bekliyor.

Size özel sunulan yelkenli yat konusunda uzman olan firmamızın kiralama hizmetlerinden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Hiçbir şeyden kaçınılmadan sizler için düşünülmüş muhteşem yatlarımız ile en güzel tatil günlerinize yardımcı olmak istiyoruz. Yat kiralama sektöründe uzman olan maviturburada sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap