Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yunan Adası Gulet Kiralama

Yunan Adası Yat Kiralama

Ege Denizi’ne renk katan, güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan, köklü tarihi geçmişleri ile merak uyandıran Yunan adalarına doğru bol eğlence ve gizem dolu bir mavi tura katılmak istemez miydiniz?

 Rodos, Sakızadası, Taşoz, Siroz, İstanköy başta olmak üzere en gözde Yunan adalarını günübirlik ziyaret etme şansından yararlanabilmek adına Yunan Adası Yat Kiralama seçeneklerinden birini tercih edebilir; Yunan adalarını hemen keşfe koyulabilirsiniz.

Lüks ve Konforlu Guletlerde Konaklayarak; Rüya Gibi Bir Yolculuğa Çıkın!

Rodos, Patmos, Girit gibi doğal güzellikleri ile büyüleyen, renkli gece hayatı ile ziyaretçilerine sabahlara kadar eğlenceye doyma imkanı tanıyan Yunan adalarına doğru gerçekleştirdiğiniz tekne turu esnasında lüks ve konforlu guletlerde konaklama şansınız bulunuyor.

Yunan adası yat kiralama fırsatını değerlendirdiğinizde, Ege denizinin ve Yunan adalarının genellikle turkuaz olan, zaman zaman cam mavisine dönen sularında serinleyebiliyor; adalarda yer alan tarihi kalıntıları ziyaret edebiliyorsunuz.

Oldukça Ekonomik Olan Yunan Adası Yat Kiralama Fırsatlarını Kaçırmayın!

Standart bir gulet kiralayarak; ortalama 200/250 Euro gibi bir fiyata 4 gün 3 gece boyunca devam edecek olan bir tekne turuna katılabilmeniz mümkün. Yani, bütçenizi fazla sarsmadan bile eşsiz güzellikteki Yunan adalarını baştan sona gezebiliyorsunuz. Lüks bir gulette konaklamak istediğinizde ise bu fiyat en az 3 katına kadar yükselebiliyor.

Şimdi sevgiliniz ile baş başa, aşkın ve huzurun en güzel şekilde vücut bulduğu Yunan adalarına doğru masalımsı bir mavi yolculuğa koyulmanın tam zamanı!

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap