Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Hırvatistan Mavi Tur

Hırvatistan Mavi Tur

Eşsiz Dalmaçya koyları ile tanışmaya hazır mısınız ?

Hırvatistan’da mavi yolculuk en az Türkiye kadar güzel hatta Hırvatistan’nın koyları çok temiz sakin pırıl pırıl deniz ve 1000 tane irili ufaklı adası vardır.Bu adaları Avrupa ve dünyanın her yerinden turistler akın ediyor araştırıldığında daha iyi anlayacaksınız yapmanız gereken İstanbul’dan Dubrovnik direk uçak var isterseniz İstanbul Zagreb direk uçak vardır fakat Zagreb’den mavi yolculuk için 3 saatlik bir araba yolculuğu yapmanız gerekecek, Mavi yolculuk turlarımız genelde Hırvatistan’ın Split şehrinden başlayıp ve dünyanın en güzel adaları olan Solta ,Milna ,Brac,Hvar,Vis,Vela Luca ,Korcula adası  ve Dubrovnik’te mavi yolculuğumuz son buluyor bu mavi tur Split şehrinden başlandığında eğer isterseniz aynı mavi yolculuk programını Dubrovnik’ten başlayıp yine aynı adaları gezip split’ten son bulur yapmanız gereken size uygun gulet’ti kiralamak, Hırvatistanda Türkiye’den giden 50-60 adet Türk guleti vardır bu guletlerimiz  3 kabinden 8 kabine kadar kiralamamak mümkün tabii ki fiyatlar Türkiye’den %30 daha pahalı fakat servis ve yemekleri mükemmel kesinlikle Hırvat mutfağını denemenizi tavsiye ederim.

Dünyanın en muhteşem adalarından bazılarına ev sahipliği yapan Hırvatistan, Mljet, Hvar, Krk, Korcula gibi eşsiz güzelliğe sahip adalara sahiptir. Her yıl milyonlarca turist bu bölgede deniz – kum – güneş’in en güzel halini keşfetmek için bölgeye gelir. Hırvatistan mavi tur organizasyonlarımız ile ülkenin tarihi ve doğal dokusunun iç içe olduğu, eşsiz manzara ve havaya sahip koyları keşfederken, bir yandan da eğlenceli vakit geçirmenizi vaat ediyoruz. Eşsiz koy ve adalara uzanan rotalarımız ile sizlere özel sağladığımız Hırvatistan turları ile saklı bir cenneti keşfedecek, buradan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Sizlere ister, gulet, bareboat, yelkenli ,trawler ve teknelerden oluşan özel yatları kiralayarak, ister sadece gulet ve kabin kiralayarak düzenlediğimiz mavi turlar ile unutulmaz bir Hırvatistan deneyimi sunuyoruz.

Peki Hangi Ana Rotalarda Mavi Tur Yapıyoruz ?

  • Split - Zadar
  • Split - Split
  • Split - Dubrovnik
  • Dubrovnik - Dubrovnik

Adriyatik Denizi’nin kıyısında yer alan ve ülkenin güney lokasyonunun en popüler turizm bölgesi olan Dubrovnik’i mavi turlarımız ile keşfetmeniz, bölgenin en popüler plaj , ada ve koylarında eşsiz bir deneyim yaşamanız mümkün. Dubrovnik’in nüfusu 40 bin in üzerinde ve kentin büyük çoğunluğunun geçim kaynağı turizm, bölgede turizm tesisleri , su sporları, tekne turları gibi pek çok aktivite mümkün. Kentte hemen göze çarpan tarihi yapı olan ve surlarla çevrilmiş Old Town, mutlaka görülmesi gerekenler listesinin başında yer alıyor. Bu tarihi bölgenin giriş kapısı olan Pile Kapısı , Minceta Kalesi ve Stradun ve dünyanın ilk eczanelerinden birinin kurulduğu Franciscan Manastırı ve yakınlarında bulunan Rector Sarayı kenti yaz turizmi popülaritesinin yanı sıra Hırvatistan’ın en popüler tarihi turizm bölgelerinden biri yapıyor. Kentte bulunan teleferik ile yüksek bir noktadan eşsiz bir Dubrovnik manzarası görülebilir. Genelde mavi tur tekne ve guletlerinin yanaştığı Gruz Limanı oldukça popüler bir mekan. Günümüzde pek çok gezi ve ticari gemi bu limanı kullanmakta, ayrıca kentte bir de eski liman mevcut. Kentin en popüler plajı da Banje Plajı, burada eşsiz kumsal ile birlikte müthiş bir gün batımı manzarası yakalamak mümkün. Ayrıca Zadar ve Split gibi turizm sektörünün öncü olduğu bölgelere düzenlediğimiz mavi turlar ile saklı cennet olarak nitelendirilen

Yat kiralama konusunda uzman www.maviturburada.com olarak sizlere pek çok değişik noktada yurt içi ve yurt dışı yat kiralama alternatifleri sunuyoruz. 

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap