Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Hırvatistan Mavi Yolculuk Rotası

İlk gün Split  kaštela gomilica acı marinada teknemiz müşteri bekler ve müşteri geldikten sonra müşterilere nerelere gideceğimiz hakkında bilgi verilir. Bilgiyi verdikten sonra 2 koya gideriz, Brač ve Milna. Brač adası küçük ve şirin bir kasabadır, burada akşam yemeği servis edilir. Tabii yemekten sonra da tatlı ikramı gerçekleşir. Müşterilerimiz dışarıya çıkar ve biraz serbest vakit geçirdikten sonra botla milna kasabasına doğru yola çıkılır. Müşteriler akşam teknede ilk günün yorgunluğunu 1 veya 2 kadeh şarap içerek atarlar ve yatmaya hazırlanırlar.

 

İkinci gün sabah erkenden kalkılır servis açılır ve kahvaltıyı öğünü bittikten sonra bir sonraki destinasyona gideriz, Hvar adası.  Orada 1 tane koyda demirleriz burası da Vela Gırška koyudur çünkü Hvar adası limanları her zaman çok dolu olur. Birkaç saat sonra müşteriler taxi botla Vehvar adasına geçiş yapar ve taxi bot ücreti gidiş geliş 100 kunadır. Vehvar adası çok pahalı bir adadır ama çok beğenilir. Ayrıca Hvar adasının gece hayatı da çok iyidir 1adet ada vardır  o ada çok ünlüdür  kişi  başı giriş 200 kuna dır  ve 1 içecek ücretsizdir.

 

Üçüncü gün Vis adasına gidilir ve burada birçok müşteri Blue Cave’e gitmek istediğini söyler. Müşterileri blue cave’e bıraktıktan sonra orada yüzüyorlar fotoğraf çekiyorlar ve tekneye geri geliyorlar. Sonrasında başka bir koya gidilir ve burada uzun bir yüzme molası verilir ondan sonra akşamüzeri limana dönüş yapılır. Müşteriler limanda yemeğe gider ve tekneye müşteriler geri geldiği zaman ertesi gün ile ilgili bilgi verilir, bir sonraki durak Korčula’dır. 

 

Dördüncü gün korcula adasında bir koy a gidiyoruz akşama kadar o koyda oluyoruz  ve burada sabah kahvaltısı veriliyor  sabah kahvaltısından sonra müşterilerimize nerelere gidilebileceğine dair bilgi verilir. Korcula’da ün kazanmış bir ada olan baddija adası vardır ve müşterilerimizi genellikle o adaya çıkartırız. Akşamüzeri limana gidilir ve yârinki  gideceğimiz yerin bilgisi verilir ve müşteriler için akşam yemeği vakti gelmiştir, ziyafetleri başlar.

 

Beşinci gün mjet adasına gidilir ve orada öğle yemeği  verilir. Öğle yemeğinden sonra müşteriler national park a giderler, burada kişi başı ücret 125 kunadır, buradaki gezi tamamlandıktan sonra tekneye dönülür ve müşteriler aksam üzeri gibi dışarıya yemek yemeğe çıkarlar.  

 

 

Altıncı gün  Sipan adasına gidilir ve öğle yemeği burada verilir. Müşterilerimiz öğleden sonra lopud adasını ziyaret eder ve Dubrovnik kalesini görürler. Ondan sonra limana gidilir. Müşteriler deniz taxi ile Dubrovnik e çıkabilirler.

 

Yedinci gün  sabah kahvatısı verilir, müşterimiz en geç sabah 9 da tekneden çıkış yapmak durumundadır. Bu yüzden kahvaltı sonrasında müşterilerle vedalaşılır ve tekne turu sonlanmış olur.

 

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap