Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Kabin Kiralama Fırsatları

Kabin Kiralama Fırsatları

Mavi yolculuk bir zamanlar birçoğumuz için hayaldi… Ancak bugün isteyen herkes bu hayalini gerçekleştirebiliyor… Çeşitli yat kiralama imkanlarının yanında maviturburada sizlere kabin kiralama imkanları da sunmaktadır. İçinde bulunduğunuz yatın tümünü kiralamak zorunda kalmadan tek bir kabini (ya da daha çok) kiralayabilir, tatilinizi diğer nezih misafirlerimizle birlikte geçirebilirsiniz.

Kabin Kiralamanın avantajlı yanı “Mavi yolculuk” için bir grup oluşturma şartının bulunmamasıdır. Hatta dünyanın çeşitli yerlerinden gelen deniz tutkunları ile beraber keyifli bir tatil yaşayarak farklı kültür ve milletlerden konuklarımızla tanışma olanağınız olacaktır. Kabin Kiralama turlarına dilerseniz tek başınıza, dilerseniz eşiniz ya da arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Birbirinden güzel gulet ve lüks yatlarımızda kiralayabileceğiniz kabinler sizlere eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Özenle üretilmiş, kaliteli malzeme kullanılmış yatlarımızda konforu ve lüksü bir arada yaşayacaksınız. Pek çok çeşitte kabin kiralama olanaklarıyla her bütçeye ve ihtiyaca uygun tatil fırsatlarımız bulunmaktadır. Bunun da yanında yiyecek ve içecek tedariki konusunda asla düşünmenize gerek kalmaz. Tüm yiyecek ve içecek servisi yat personelimiz tarafından tüm öğünlerde Türk ve Yunan mutfağının özelliklerini taşıyan yemekler servis edilmektedir. 

Kabinlerin içerisinde çok fazla vakit geçirmeyecek olmanıza rağmen kabinlerimiz rahat, yeterli donanıma sahip ve konforludur.

Kiraladığınız kabinlerle birlikte eşsiz turlara katılabilir, tercih ettiğiniz limanlarda konaklayabilirsiniz. Özenle hazırladığımız Mavi Tur rotaları, Türk sahillerinin ve Yunan Adaları’ nın tarihi ve doğal güzelliklerini deneyimlemeniz için en güzel fırsattır. Geleneksel ahşap Guletlerimiz ile cruise gemilerinin giremediği her koy ve limana kolayca girmenin ayrıcalığını yaşayacak; küçücük bir havuzun etrafında size de sıra gelmesini beklemek yerine tekneden direkt denize girebilmenin özgürlüğünü yaşayacaksınız. Mavi Bayraklı sularla dünyanın en güzel adalarının ve tarih dokusunun kesiştiği yerleri keşfedeceksiniz. Çeşitli rota alternatifleriyle de sizleri Güney Ege ve Akdeniz’in müthiş denizlerinde, Fethiye, Marmaris ve Bodrum çıkışlı yatlarımız sizlere eşsiz mavi tur olanakları sunacaktır. Deneyimli ve profesyonel mürettebatımız sizlere memnuniyet odaklı eşsiz bir servis vermektedir. Uzman kaptanlarımız denizlerde sizi güven içinde nefis koy ve adalara taşırken siz de nezih ve ferah ortamlarımızda dilediğinizce vakit geçirebileceksiniz.

Maviturburada farkı ile her bütçeye hitap eden kabin kiralama hizmetlerimizden siz de faydalanabilir, eşsiz rotalarımızla tatilinizi güzel hale getirebilirsiniz. Yat kiralama hizmetlerimiz için bizi aramanız yeterlidir. 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap