Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Lüks Gulet kiralama

Lüks Gulet kiralama

Lüks gulet nedir  öncelikle  sizlere acıklamak  istiyorum çünkü ilk defa gulet kiralamak isteyen misafirlerimiz  bu konuda bilgilendirmek gerektiğini düşünüyorum.

Lüks gulet boyları 18 metre ile 50 metreye kadar olan bakımli konfurlu bütün kamaralarda klima, baş veya kıç kamaralarda büyük Master kamarası olan ve personel daha deneyimli porfosyonel, eğitimli çünkü lüks bir gulet ile ekonomik bir gulet arasında fiyat olarak uçurum vardır.

Kiraladığınız lüks gulet  öncelikle sizlere personel olarak sonra yat konforu olarak ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecektir  kamaraya girdiğiniz zaman klimalar calışır kamaranız buz gibi, konforlu, banyonuz duş  kabinli ve bazı lüks guletlerde kamaralarda jakuzi mevcuttur. Genelde lüks guletlerde  su sporları ve jetski olup günün her saatinde  su kayağı ve jetski binebilirsiniz  ücret alınmaz fakat yakıt giderleri siz değerli misafirlerimize aittir ve lüks  bir gulet ile koylara girdiğinizde farkı daha iyi anlayıp iyi ki güzel bir lüks gulet kiralama  yaptık diyeceksiniz.

Lüks guletlerde ahcınız özel secilmiş referansı olan deneyimli olup yemek konusunda sıra dışı size yemekleri ile sunumları ile unutulmaz bir tatil yaşatacağınız  garantisini verebiliriz servis personelimiz de ayni şekilde bazı lüks  guletlerimiz  servis personeli olarak bayan tercih ediyorlar ki misafirlerimiz için bir ayrıcalık oluyor. Mavi tur burada ekibi olarak tavsiyemiz  lüks bir gulet kiralayıp denizlere yelken acmanız.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap