Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Marmaris Hisarönü Marmaris Rotası

Siz misafirlerimiz transferler sağlanıp Marmaris’e vardığınızda maviturburada ekibinden o güne dek haberleştiğiniz kişi sizlerle buluşur, sorularınız varsa sorularınızı cevaplar ve sizi limana, teknenize ulaştırır.

Marmaris - Hisarönü – Marmaris Rotası

 Öğleden sonra saat 15.30-16.00 saatleri arasında tekneye giriş yapabilirsiniz ancak yolculuğun ilk gününde Marmaris’te olursunuz böylece size Marmaris’i gezmek belki biraz alışveriş yapmak ve eğer seviyorsanız gece hayatını keşfetmek için fırsat sunmuş oluyoruz.

İkinci gün; Kahvaltıdan önce Ekincik Koy’una gitmek üzere tekneniz limandan ayrılır. Dalyan Nehri deltasındaki antik Caunos bölgesi ziyaret edilir ve sonrasın çamur banyosu yapabilirsiniz. Dalyan deltasını geniş plajları Caretta kaplumbağalarını görebileceğiniz nadir yerlerden biridir.

Üçüncü gün; Siz henüz uykudan uyanmadan önce tekneniz koydan ayrılacak ve sizlere kahvaltı olarak sandviç servis edilecektir. Öğle yemeği ve berrak sulara dalış yapmanız için tekne Manastır Koy’una demir atacaktır. Öğleden sonra, tekneniz adını mavi yolculuğun mucidi diyebileceğimiz ünlü şair ve ressamdan alan Bedri Rahmi Koy’una doğru hareket edecektir. Bu harika koyda geceyi geçireceksiniz.

Dördüncü gün;  yolculuğunuzun bu gününde Tersane Adasına yelken açacağız. Yüzyıllar önce insanlar bu adada ahşap gemiler inşa etmiştir. Burada hala antik tersanenin kalıntılarını görmeniz mümkündür. Sonrasında tekneniz Göcek’e doğru hareket edecek ve geceyi burada tamamlayacaksınız. Göcek de küçük bir yer olmasına rağmen birçok yatçılık imkanına sahip olduğu için iki adet marinasıyla gelişmiş bir yerdir.

Beşinci gün; Tekneniz kahvaltıdan sonra Kargı Koyuna yelken açıp Göcek’ten ayrılacaktır. Kargı Koyu yüzme, şnorkel ve rüzgar sörfü yapabileceğiniz etkileyici bir koydur. Öğle yemeğinden sonra tekne Fethiye beldesine doğru hareket edecektir. Orada eğer isterseniz ekstra ücretle birçok turistin ilgisini çeken Ölüdeniz’e gitmek için bir otobüs sizi bekliyor olacak.

Altıncı gün;  Tekneniz sabah saatlerinde Fethiye’den ayrılıp Dişibilmez’e yelken açacak. Dişibilmez şnorkel severler için paha biçilemez bir koydur aynı zamanda farklı birçok balık çeşidi de görebilir ve yakalayabilirsiniz. Bu durumda balık tutmayı sevenlere rasgele diyoruz J. Geceyi Dişibilmez koyunda tamamlayacaksınız.

Yedinci gün; Tekne kahvaltı sonrasında Kadırga Koyu’na yelken açacak. Uzun bir süre açık denizde yolculuk yaptıktan sonra yüzmeye, şnorkele ve sörf yapmaya yeniden vakit ayıracağız. Ardından Tekneniz Marmaris civarındaki berrak sulara son bir dalış için Myra Adası’na yelken açacak. Sonrasında ise günbatımında güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkaracağınız Cennet Adası’na yakın bir yerde tekneniz demir atacak

Sekizinci gün; birlikte son kahvaltımızı yaptıktan sonra artık elveda demenin vakti gelmiş olacak. Çok güzel bir tatil geçirmiş olduğunuzu duymak için sabırsızlanıyor olacağız.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap