Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Ucuz Gulet Kiralama

Ucuz Gulet Kiralama

Ucuz gulet kiralama hizmetlerimizle misafirlerimizin memnuniyetini amaçlamaktayız. Firmamıza bağlı her boyut ve imkâna sahip guletlerimizle siz ve değerli dostlarınıza lüks ve konforu bir arada sunan yatlarımızla misafirlerimizin gönlünü fethetmekteyiz. Bütçenize uygun guleti seçerek harika bir tatil deneyimleyebilir, dostlarınızla birlikte ayrıcalıklı bir zaman geçirebilirsiniz. Ucuz gulet kiralama konusunda uzman olan ekibimiz size her zaman en iyiyi sunar.

Ülkemizde üretilen sanat eserlerinden olan guletler sizlere ve sevdiklerinize efsanevi mavi yolculuk fırsatları sunmaktadır. Ege ve Akdeniz kıyılarına özgü bir tekne biçimi olan guletlerimiz Türkiye’de pek çok usta tarafından özenle üretilmektedir. Gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak sürekli değişim içinde olmasıyla sizlere sürekli olarak kaliteli ve gösterişli bir mavi tur olanağı sunmaktadır.

Klasik üretimli guletlerin yanında isteğe bağlı özel üretim guletler de mevcuttur. Geleneksel guletler yığma ağaçtan üretilir, hoş bir görünümü ve ağaç kokusuyla size hayla yaşadığının hissini verirler.  Bodrum Guleti olarak da adlandırılan yatlarımız farklı boyut ve özellikleriyle her kesimdeki misafirlerimize hitap edebilmektedir. Maviturburada.com sitesi olarak ekonomik ve konforlu guletlerimizin yanında, lüks tutkunları için üretilmiş, ultra lüks özelliklere sahip Vip guletlerimizle siz değerli müşterilerimize cezp edici bir mavi yolculuk tatilini vaat ediyoruz. Misafirlerimizin tek yapması gereken sitemiz içersinde bulanan  Ekonomik yat kiralama, Lüks yat kiralama ve Vip yat kiralama seçeneklerinden birini seçerek hayalindeki guletti seçerek bizimle iletişime geçmeleridir. 

Firmamız bünyesinde misafirlerimizin isteklerine ve gruplarının kişi sayısına göre elimizde her kapasiteye uygun yatlarımız yer almaktadır. Bazı yatlarımızda opsiyonel olarak kontenjanı artırmak da mümkün olabilmektedir. Her bütçeye uygun yatlarımızla birlikte sizlere müthiş hizmet verecek olan personelimiz unutamayacağınız tatil yapma fırsatını sizlere sunmaktadır. 

Maviturburada farkı ile kiralayabileceğiniz guletler sizlere ve sevdiklerinize unutulmayacak tatil ve aktivite imkânları sunmaktadır. Eğer bu ayrıcalıklardan faydalanmak, sevdiklerinize müthiş bir deneyim yaşatmak istiyorsanız Yat Kiralama şartlarımızı inceledikten sonra beğendiğiniz ya da ilgilendiğiniz yat kiralama seçenekleri için o yatın sayfasında yer alan teklif al formu üzerinden bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz de sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizi arayarak ve istediğiniz tarih aralığı ile misafir sayınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Uzun yıllardır yat kiralama sektöründe hizmet veren firmamız geri kalan her şeyi sizin için halleder.  

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap