Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Vip Yat Kiralama

Vip Yat Kiralama

Vip yat kiralama ile deniz keyfinizi arttıracak tüm seçenekleri sizin için özenle araştıran Maviturburada'dan Vip yat kiralama hizmetinin ayrıcalığını yaşayın!

Tüm özel etkinlerinize ve eğlence amaçlı gezilerinize yönelik en doğru kiralama imkânlarını bulmak, şirketimizin yat keyfinizi arttırmak için atacağı ilk adımdır. Vip Yat kiralama organizasyonunuzun tüm adımlarında profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilmeniz için çalışma ekibimiz özelleştirilmiş ihtiyaçlarınızı titizlikle dikkate alır ve size en uygun alternatifleri sunar.

Vip Yat Kiralama Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Yunan Adaları ve Hırvatistan diyince referanslar ve memnuniyet oranımızla size en iyi yatı organize edeceğimize emin olabilirsiniz. Zengin içerikli filomuzda, Trawler, Yelkenli yat ve Guletler bulunmaktadır.

Türkiye’nin kristal mavi sularında gün batımı eşliğinde yiyeceğiniz akşam yemeği, koylardan esen meltem rüzgarı ile teninize ipeksi bir dokunuş sağlarken bir sonraki yıl için tatil planlarına başlayacağınıza emin olabilirsiniz. Yat kiralama, boyu 30 m üzerinde ve her biri mavi tur konusunda profesyonel en az 5 personel sahip teknelerimizdir. Bu yatlarımız konuklarına maksimum konforu sunan en fazla 6 kabine sahip ve en az 1 kabini otellerdeki gibi kral dairelerine benzeyen master kabinlerinde evinizdeki konforu aratmazlar. Bu yatlarımızın tasarımları göz kamaştırıcı, modern, en son teknolojiyle donatılmış ve 5 yıldızlı bir otellerdeki gibi tatilinizi doyasıya yaşayacağınız ve sürekli farklı koyların tadını çıkarabileceğiniz bir yat kiralama tipidir. Lüks yatlar içerisinde, jakuziden saunasına ve su sporlarının en iyi yaşayabileceğiniz yer Vip yat kiralama da gerçekleşir. Jet-ski, wakeboard, wind surfing, knee board, ringo, flyfish ve benzeri su sporları keyfini istediğiniz süre boyunca tatilinize dahil ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bütçe problemi olmayan VIP müşterilerimiz için 30m’den 55 m'ye kadar guletler temin ederek, mükemmel bir tatil hizmeti sağlayabiliriz.

Vip yat kiralama için Gulet filomuzdan kategori seçimini “Vip Yat kiralama” olarak belirterek inceleyebilirsiniz. Karar aşamasında bize tur bilgilerinizi, tura katılacak misafir sayısını belirtmeniz durumunda sizin için en iyi seçenekleri çıkararak sunacağımıza emin olabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmak isteyen müşterilerimiz için Vip yat kiralamada geçerli olacak şekilde %10 ile %15 indirim mevcuttur. yat kiralama fiyatları için elimizden gelen tüm imkanları sağlayarak sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap