Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Bodrumu Mavi Yolculukla Keşfedin

Yerli ve yabancı bir çok turist Bodrum'un şehr merkezini bile fazlasıyla çekici bulup hem Bodrum'u hem de ülkemizi bilinen bir turistik yer haline getirmiştir. Kaldı ki Bodrum gerçekten Ege Denizi'ne olan kıyısıyla doğal ve tarihi güzellikleri bir araya getiren ülkemizin eşsiz şehirlerinden sadece bir tanesi. Şüphesiz ki çekici kılan unsurlardan bir diğeri de sevenleri için renkli ve hareketli gece hayatı. Binlerce yıllık bir yerleşime sahip olan Bodrum birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmıştır ve bunun kalıntılarını şehir merkezinde ve çevresinde görmeniz mümkündür. Bahar aylarından itibaren sıcağın ve güneşin etkisiyle de size yaz mevsimini erkenden yaşatmaya başlayan Bodrum ve çevresi yeşili ve mavisiyle sizleri büyülüyor. Tabi ki bu doğal güzellikler de sadece şehrin kıyısıyla sınırlı kalmıyor, çevresinde koylarda mavinin bin bir tonunu görebiliyor ve yürüyüş yapıp huzur bulacağınız koyları ziyaret edebiliyor, zeytinlikleri görebiliyorsunuz. Zaten tekneleriyle de ün kazanmış olan Bodrum, bu sebeple de mavi yolculuk tatilinin ilk tercih edilen şehirleri arasında yerini alıyor. 

 

Her yıl on binlerce turiste ev sahipliği yapan Bodrum, yabancı birçok turisti mavi yolculuk fırsatları ile cezbediyor. Ülkemizin bakir kalan, bozulmayan bu güzellikleriyle yabancı turistler doyasıya gözlerine bayram ettirirken bizler neden bu güzelliklerden mahrum kalalım ki ? Bodrum'dan çıkılacak ve gidilecek o kadar çok doğal, yapısı bozulmamış, tarihi ve doğal güzellik var ki bu güzellikleri tek sefer de gezmeniz de mümkün değil. Bodrum çıkışlı teknelerimizin birden fazla rotası bulunmaktadır zaten, sadece Bodrum'u görmek ya da keşfetmek olarak düşünmek de hata olacaktır. Üstelik bu rotalara Yunan adaları da dahildir. Bu arada söylemeliyiz ki hangi rotayı tercih ederseniz edin mavi yolculuk sayesinde hayatınızın en unutulmaz ve en keyifli tatilini yaşayacaksınız. Buna emin olabilirsiniz.

 

Elinizde tatilinizi güzelleştirmek için bir sürü fırsatınız olacak. Sizi Bodrum'a çeken unsur gece hayatıysa teknenizin güvertesi sadece siz ve arkadaşlarınız ya da ailenizle birlikte vakit geçireceğiniz bir eğlence mekanına dönüşebilir, sadece sohbet etmek sessizliğin ve huzurun tadını çıkarmak isterseniz de dışarıdan sizi rahatsız eden hiçbir unsur olmadan vakit geçirebileceksiniz. 

 

Hayatın gerçeklerinden, stresinden uzaklaşıp sıkıntılarla dolu hayatlarımıza kısa bir mola vermek için Bodrum'dan çıkacağınız mavi yolculuklar ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirip sizi yeniden hayata hazırlamak için çok doğru bir adres olacaktır. Bu yüzden bizimle mail ya da telefon yoluyla iletişime geçmekte lütfen geç kalmayın.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap