Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Mavi Yolculuğun Avantajları

Dinlenmek, yeni yerler keşfetmek ve biraz kendimizi şımartmak en doğal hakkımız. Özellikle de uzun çalışma saatleri, yaşadığımız stresler ve yoğun tempolu bir hayat rutininin ardından buna tabii olarak ihtiyaç duyuyoruz. İlacımız da tabiki güzel bir tatil oluyor. Bu tatil neden size her imkanı sunabilen bir mavi yolculuk olmasın? 

 

Yaşamımızın yarıdan fazlasını çalışarak, koşturarak ve yorularak geçiriyoruz. Kuşkusuz, kafa dinlemek, kendimizi doğanın kollarına atmak, gezmek ve eğlenmek sene boyunca hayallerimizi süslüyor. Elimize geçen fırsatları ve yıllık izinlerimizi bu yüzden bu güzellikleri yaşayabileceğimiz yerlerde kullanıyoruz. Mavi yolculuk tatili doğanın yeşilini, denizin en güzel tonlarını, tarihi güzellikleri ve bakir kalmış alanları sizlere sunma imkanlarıyla en doğru seçim olacaktır. Başlıca avantajı size gerçekten istediğiniz huzuru harika manzaralar ve sessizlikle sağlayacak olmasıdır.

 

Bir otelde tatil için yer ayırtmak isteseniz çok fazla seçeneğe sahip sayılmazsınız güzel ve bakımlı olan oteller belli sayıda ve belli bölgelerde yoğunlaşmış durumdadır. Ama mavi yolculukta sizlere sunabileceğimiz bir sürü rota var. Olduğunuz yerde kalmayacak sürekli geziyor, keşfediyor olacaksınız. Üstelik yine tatil öncesi yapılan görüşme ve planlarla isterseniz bu rotayı siz belirliyor olacaksınız. Tatil boyunca da şimdi nereye gitsek ne yapsak diye düşünmek zorunda olmayacaksınız. Mavi yolculuk boyunca tüketeceğiniz yiyecek ve içecekler de tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda sağlanacak. Siz teknede geçireceğiniz bir hafta boyunca ne yiyip içmek istediğiniz, sevdiğiniz ve sevmediğiniz yemekler, alerjiniz olan yiyecekler hakkında bizi bilgilendirdiğinizde teknenizin şefi size özel bir yemek menüsü ortaya çıkaracaktır. Bu 5 yıldızlı otellerde bile zor bulacağınız konforu denizin üstünde elde edecek olmanız da diğer bir avantaj diyebiliriz.

 

Diğer bir avantaj ise küçük çocuklu ya da bebekli ailelerin veya annesi ve babasıyla tatile çıkmak isteyenlerin istediği huzuru bulabilecek olmalarıdır. Çünkü mavi yolculuk sezonu Mayıs ayında başlayıp Ekim ayında son bulmaktadır. Dolayısıyla da tatil için sıcakların yoğun olduğu ya da kalabalık bir tarihte tatil yapmak zorunda kalmayacaksınız. Özeillikle yaz sonu okulların başladığı dönem bu aileler için oldukça avantajlı olur çünkü deniz ısısı yüksek olur ve güneş rahatsız edici bir boyutta sizi etkilemez.

 

Harika ve unutulmaz bir tatil fırsatını kaçırmamak için bizimle hemen mail ya da telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Üstelik iletişimi son vakitlere bırakmazsanız erken rezervasyon fırsatlarımızdan da yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap