Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Mavi Tur Tatili

Mavi Tur Tatili

Yalnızca size özel bir tekne kiraladığınızı, kiraladığınız teknenin rotalarını kendiniz belirlediğinizi, gün içerisinde Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarına uğradığınızı hayal edin! Ardından eşinizin, sevgilinizin ya da arkadaş gurubunuzun da bu hayalin bir parçası olduğunu düşünün.

Son olarak da bu hayali en kısa sürede gerçeğe dönüştürmek için bir şeyler yapın! Uzun lafın kısası, mavi tur tatili avantajlarından birini hemen değerlendirerek, bol eğlenceli, bol kahkahalı ve capcanlı bir mavi yolculuğa adım atın.

Hem şehirlerin hem de denizin keyfini süreceğiniz bir tatil dururken neden başka seçenekler düşünesiniz ki? Size 5 Yıldızlı otel konforu ve rahatlığı sağlayacak teknelerimizle mavi tur tatili bir kere denedikten sonra vazgeçilmeziniz olacak. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Biz sizin konforlu ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için güvendiğimiz ve uzun zamandır birlikte çalıştığımız uzman mürettebat ekiplerimizle birlikte istek ve arzularınızı yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız.

Mavi Tur Tatiline Katılarak; Sıcak Yaz Günlerini En Verimli Şekilde Değerlendirin!

Ege ve Akdeniz açıklarının yanı sıra en şirin koy ve körfezleri hedef alan Mavi Tur Tatili; her türlü hava koşuluna karşı dayanaklı olan ve ahşap malzemeden üretilen gulet tarzı teknelerde gerçekleşen tatlı mı tatlı bir yolculuğu ifade ediyor.

Bu eşsiz yolculuk esnasında denize girebiliyor, guletlerde güneşlenebiliyor, istediğiniz Ege ve Akdeniz lezzetlerinin tadına bakabiliyor; zaman zaman koy, körfez ve adalara uğrayarak; tarihi kalıntıları keşfe çıkabiliyorsunuz. Doğa yürüyüşü, kamp kurma vb. aktiviteleri de içeren mavi tur tatili; oldukça kapsamlı bir geziye dâhil olacağınız anlamına geliyor.

Günübirlik, haftalık hatta bir haftayı aşan süreleri ile tekne turları; sadece deniz-güneş ve tatil amacıyla da gerçekleşmiyor. Sevgilinize sıra dışı bir atmosferde evlilik teklifi etmek ya da ona özel doğum günü partisi düzenlemek istediğinizde de gulet ya da tekne kiralayabiliyorsunuz.

Uygun fiyatlı mavi tur fırsatlarından yararlanmak için geç kalmayın!

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap