Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Dalaman Havalimanı Göcek Yat Gezisi

Dalaman Havalimanı Göcek Yat Gezisi

Değerli misafirlerimiz biliyorsunuz ki yaz ayları özellikle güneyde çok sicak oluyor o yüzden zaman siz değerli misafirlerimiz için çok önemli sizlere mavi yolculuk için Göcek koylarını tavsiye ediyoruz çünkü Dalaman Havaalanı Göcek'e sadece 20 dakika mesafede.  Havaalanından çıktığınız andan 20 dakika sonra kendinizi yatınıza giriş yapmış bulabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı ve Göcek beldesinin birbirine yakınlığı sizleri Göcek koyları ve Fethiye koylarını kısa sürede görme imkanı sunduğu ısrarla siz değerli misafirlerimize tavsiye ediyoruz, Göcek ten çıkıp Fethiye Ölüdeniz, Gemiler Adası , Kaya Köy, Kelebekler Vadisi , gibi birçok merak edilen yeri görme imkanı sunuyor.

Göcek koylarında görmenizi  istediğimiz ve denizi muhteşem olan Ağa limanı, Domuz adası, Batık hamam , Sarsala koyu daha bunun gibi bir çok koyları görebilirsiniz ve ayrıca su sporları sevenler için ayrıca mükemmel bir mavi yolculuk olacaktır. Göcek koyları günübirlik turlar için çok özel destinasyondur aynı zamanda.

Göcek Gulet kiralamak için yapmanız gereken şey web sitemizden size ve ailenize uygun bir gulet seçmek ve bizlerle iletişime geçmek. İçiniz rahat olsun Göcek te hizmet veren guletlerimiz bakımlı ve temiz ve personelimiz anlayışlı ve eğitimlilerdir.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap