Mavi Tur Bodrum

Ülkemizin Ege kıyılarından başlayarak harika bir mavi tura katılmak için en önemli noktalarından bir tanesi Bodrum limanlarıdır. Avrupa’nın en iyi seyir alanı olarak kabul edilen Gökova Körfezi, bu alanda mavi tutun başlangıcı için harika bir alan olmaktadır. Hayatın mavisine kendisini bırakmak isteyen tatilciler, bunun için bol güneşli ve yeşilin huzur veren yapısında vakit geçirmek istiyor. Bunun için de yaz aylarında Bodrum başlangıç rotalı gerçekleştirilen turlar tatilcilerin ilgisini çekiyor. Sadece koylarıyla değil, aynı zamanda tarihi ve hikayeleri ile Bodrum, çok muhteşem bir zaman geçirmek isteyen tatilcileri bekliyor. Genel olarak Ege ve Akdeniz iklimlerinin birlikte yaşandığı bu bölgede, çok geniş bir mikro klima alanı bulunmaktadır. Yaz aylarında hava çok sıcak olsa da, burada bulunan nem oranı asla tatilcileri rahatsız edecek bir boyuta ulaşmayacaktır. Aralık ayında başlayan rezervasyonlarda Haziran ve Eylül ayları arasındaki dönem içerisine Bodrum’da mavi tura katılmak isteyen tatilciler yerlerini ayırtacaktır.

Mavi Tur Bodrum Rotası Bodrum’dan çıkarak doğanın ve tarihin derinliklerinde kaybolmak isteyen tatilciler; bu rotanın tadını çıkartmak için erkenden yola çıkmaktadır. Uygun koşullar sağlandığında 7 güne kadar sürebilecek bu rotada, doğanın mükemmel yanı keşfedilmeye açık bir şekilde sizi bekleyecektir. İsteyen tatilciler, Bodrum’dan çıkarak 12 adalara, Yunan adalarına ve Ege’nin eşsiz sularına gidebilirken; alternatif rotalar da mevcuttur. Fethiye, Göcek ve daha birçok farklı kıyı ve koy, Bodrum üzerinden rahatlıkla gidilebilecek rotaların başında geliyor.

Mavi Tur Hizmetleri ve Mürettebat Mavi tur hizmetlerinde bütün donanımlar, tatilcilerin isteklerini karşılayacak derecede oluşturulmuştur. Mürettebat, tatilcilerin konforlu ve huzurlu bir tatil geçirmeleri için bütün verimiyle çalışmaktadır. Tekne açıldığı andan itibaren yeme ve içecek anlamında bütün ihtiyaçları karşılayacak bir takviye sağlanmaktadır. Yemek çeşitliliği, uzman aşçıların elverişliliği sayesinde gerçekleştirilir. Hizmet politikası, müşteri memnuniyetine göre belirlenmektedir. Mavi tur hizmetleri içerisinde; spor aktivitelerinin yanında yolcuların interaktif olarak denizi keşfetmeleri için dalış faaliyetleri de oluşturulmuştur. Aynı zamanda kıyılara yaklaşıldığı zaman, anlaşmalı olan otellerin su sporları faaliyetlerinden yolcuların yararlanmasına da imkan tanınmaktadır.