Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yurtdışı Mavi Yolculuk Destinasyonları

Yunanistan

Kültür olarak ortak şeyler paylaştığımız Yunanistan, Osmanlı ve Bizans'tan kalma zengin tarihi ve doğal güzellikleri ile misafirlerine büyük bir göz zevki sunuyor. Etrafındaki 12 Adalar ile de mavi yolculuk sevenlerin gözdesi haline gelmiş destinasyon oldu. Rodos (Rhodes), Sömbeki (Symi), Kilimli (Kalymnos), İstanköy (Kos), İncirli (Nisyros), İlipsi (Lipsi), ileriye (Leros), Batnaz (Patmos), Çoban, Herke (Halki), İlyaki (Tilos), İstanbulya (Astypalea), Kerpe (Karpathos), Kızılhisar (Meis) ve Safran adası (Safrano)  gibi birçok adayı gezme görme imkanı sunan Yunanistan deniz severlere harika fırsatlar sunuyor. Yunanistan adalarını görmek Bodrum destinasyonu çıkışlı yolculuklarımızlada da mümkün. Yolculuk öncesi bunu bizlerle paylaşmanız ve size özel yeni rota oluşturmamız yeterli olacaktır.

 

Dubrovnik

Dubrovnik, Hırvatistan'ın en önemli şehirlerinden biridir. Burada birçok tarihi ve doğal güzelliği keşfetmek mümkündür. Mavi yolculuk yapmayı sevenlerinde uğrak kenti haline gelmiştir çünkü şehrin merkezi gibi çevresi ve koyları da tarihi ve doğal birçok güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Dubrovnik destinasyonundan çıkış yapan yolcularımız Montenegro kıyılarını, Tivat, Kotor, Budva gibi ayrı ayrı paha biçilemez güzelliklere sahip kıyıları görme imkanı kazanacaktır. Her kesime uygun gulet çeşitliliğine sahip olduğumuz bir destinasyon olması sebebiyle Dubrovnik çıkışlı yolculuklarımızda size memnuniyet garantisi vermekten asla çekinmiyoruz. Dubrovnik destinasyonundan çıkan yolcularımız son durak olarak isterlerse Dubrovnik'e geri dönebilir ya da isterlerse bir sonraki kısımda bahsedeceğimiz Split destinasyonunda yolculuklarını tamamlayabilirler.

 

Split

Split de Hırvatistan'ın nadide şehirlerinden biridir. Bu şehirde arkeolojik ve tarihi kalıntılar görmek, doğal güzelliklerle karşı karşıya kalmak kaçınılmazdır. Şehrin çevre kıyılarında da bu kalıntılar ve güzellikler tabi ki dikkat çekmektedir. Split'ten çıkış yapan teknelerimizin tekrar Split'te yolculuğa son vermesinin mümkün olduğu gibi sizin yolculuğa çıkmadan belirttiğiniz istekleriniz doğrultusunda Dubrovnik'te de yolculuğu sonlandırabilir.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap